Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitottam a baratnommel 2,5...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratnommel 2,5 ev utan,tokeletes volt minden csak a vizsgak betettek...de meg mindig szeretem otet megmondtam neki idot kert utanna hogy alig erez utanna ujbol idot kert...de nem tiltott sehonnan.elozo exeit egybol torolte..harcoljak?

Figyelt kérdés
szemebe is elmondtam utanna hogy szeretem elnezest kertem...valentinkor be allitok csokor rozsaval es beszelek vele...1 eselyt megerdemlek...nem csaltam meg se semmi ilyen buta se voltam vele soha..szeretem harcolok erte..szerintetek megeri?

#szerelem #ex #1 esely
febr. 10. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is fontos lenne, ha megtanulnál írni normálisan, ezt nagyon őszintén mondom.

Másodszor pedig ha minden tökéletes, akkor a vizsgák nem tesznek be. Ott valami komolyabb gond lehetett, ami miatt elhagyott, ha akarna valamit, ismét veled lenne. Szerintem ne állíts be hozzá semmiféle csokor virággal, ne alázd meg magad.

Mire kér időt? Hogy pasizgasson, most, hogy szingli? Vagy min gondolkodik? Ha "minden tökéletes"volt, ahogy azt írod, akkor most nem gondolkodna, hanem azt mondaná, folytassátok, de nem mondja. Az, hogy nem tiltott le sehonnan, semmit nem jelent.

Ne harcolj, nem gondolom, hogy megérdemelné.

febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"valentinkor be allitok csokor rozsaval es beszelek vele" - Ez a '40-es években biztos működött, de manapság már elég gáz lenne, magadat aláznád meg, ahogy előttem is írták. A szünet általában azt jelenti, hogy meg akar csalni, de ha az új srác nem jó, akkor visszamegy hozzád. Engedd el...
febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fiuk bocsi gyorsan irtam....nem o szakitott en szakitottam..de utanna mondtak hogy a suli vegett ilyen mert karrierista..csak othol van sehova se jar es hozza se jar semmilyen pasi...o kert idot a gondolkozasra...en szeretem harcolni akarok erte..hisz nem csaltam meg meg masok fele se neztem...1 eselyt akarok csak
febr. 11. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:

"tokeletes volt minden csak a vizsgak betettek..."

Neked vizsgák? Hol? Hiszen még helyesen írni sem tudsz! 😂

febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!