Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel csak én vagyok így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
18vagyok és életembe 1 barátnőm vol azt hiszem 15 éves koromban, soha nem tudtam olyan lenni mint a "Többi fiú" hogy oda megyek egy lányhoz, és elhívom randizni vagy bármi. Nagyon nem is érdekel ha egesz életembe egyedül leszek:) egyszerűen nem tartom őket annyiba hogy oda menjek, és kezdeményezzek. Ezzel más is így van vagy csak én?
febr. 11. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka.

Nem őket nem tartod annyira, hanem saját magadat értékeled alul.

febr. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

,,egyszerűen nem tartom őket annyiba hogy oda menjek, és kezdeményezzek''


Meleg vagy? Többnek érzed magad? Vagy csak szimplán nem tetszenek?

febr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mész oda, mert nem mersz, csak talán már magaddal is elhitetted, hogy a lányok iránti gyűlölet miatt nem cselekszel. Tiszta incel. Rossz úton jársz, sajnálom.:(
febr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3:Nem merek,csak tudom hogy vagy megcsal,vagy elhagy. Semmi értelme
febr. 24. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Honnan tudod?
febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az egesz ismerősömmel,barátaimmal ez volt! egyet nem ismerek aki nem e miatt panaszkodna:) és látom hogy hogy fáj nekik, hát inkább nem kérek belőle talán ezért (Nem szeretem a lányokat) mert akiket ismerek csak fajdalmat szereztek a barátnővel
márc. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!