Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytársamba belezúgtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asderman:- kérdése:

Osztálytársamba belezúgtam többi lent ést tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok 10. osztályos vagyok és az eggyik osztálytársnőm nagyon tetszik, aranyos, kedves stb

Tudom, hogy osztály társakkal nem szabad de ezt majd később kifejtem.

Jóban vagyunk de nem nagyon beszéltünk komolyabban semmiről sem, csak ilyen sulis dolgokról, de nem tudom mit tegyek, alapból nehezen ismerkedem mert nincsenek a köreimben lányok (spanokkal szoktam lenni), szeretnék egy komolyabb kapcsolatot a csajjal de ez nem olyan egyszerű ( soha nem volt barátnőm, alig tudok valamit a dologról), arra gondoltam hogy elkezdek vele beszélgetni sűrűbben és megpróbálok felépíteni egy kapcsolatot, csak nagyon felek attól, hogy nem tetszem neki vagy, hogy el leszek utasítva és akkor hogyan fogunk egymáshoz viszonyulni az iskola hátralevő részében.

Szerintetek mi tévő legyek, valakinek bármi tipp?

17/f



febr. 15. 22:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9 szerintem a Meki nem a legjobb ötlet, én kávézásra gondoltam valahol, szerintetek jó ötlet?


#10 remélem nem, meglátjuk, rendeltem egy aranyos plüsst amit szeretett volna meglátom hogy örülni fog e neki

febr. 21. 12:56
 12/17 anonim ***** válasza:
Exbarátnőmmel első randin kávézni mentünk de később kiderült hogy nem szereti. Sztem ha viszek neki virágot meg azt a plüsst jó lesz mondjuk nem tom hol laksz de vlmi park vagy tó ilyesmik környékén. Vagy ha szereti a kávét akkor jó az is
febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12 jó ötlet a tó csak arrafele nincs kávézó és igen szereti pont ezért gondoltam azt. Koszi
febr. 21. 19:31
 14/17 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a normális válaszokat szerencsére észrevettem hogy mutat valamilyen érdeklődést felém majd ha van fejlemény leírom 😉"

Hajolj minden nap a füléhez, mintha csak meg akarnád szagolni a haja illatát és suttogd a fülébe, hogy csak ő hallja, hogy "milyen szép vagy ma!"!

Ha mosolyog, netán elpirul, akkor nyert ügyed van, legközelebb kicsi puszit is nyomhatsz épp csak érintőleg a fülére.

Ha viszont elhúzódik, akkor szia van...

febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni de amúgy már egy jó ideje együtt vagyunk, köszönöm a tanácsokat 🙏
ápr. 5. 07:46
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Yuppi...gratulálok.
ápr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!