Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolsz arról a lányról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról a lányról, akinek Nike Air Force 1 cipője van?

Figyelt kérdés

Nektek tetszik? Nem gondoljátok róla, hogy sokat ad magára? Vagy sznob? vagy nagyon gazdag?

Vagy esetleg tudnátok ajánlani fehér "lyukasos" cipőt hol lehet jót venni?

Szeretnék kérni egyet, viszont félek attól,hogy sokak ezt gondolnák rólam.



febr. 18. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tömeg cipő, mindenkin ilyen van
febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 Ezen szoktam én is röhögni. Mindenki többnek, menőbbnek érzi magát attól, hogy ilyen cipője van, közben minden második tinin ilyet látni.
febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, a lyukas cipő nem igénytelen, sokaknak nincs pénzük újra! Egyetemistaként nekem is volt. Ma már jól keresek, de egyszerű cipőim vannak. F
febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Basic, és rohadtul nem érdekel.
febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"8as és ha egy márkás cipőt pl ezt látod egy lányon akkor ezt gondolod róla?"

Nem feltételezném ezt.

febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
13 as vagyok, aki lepontozott, azt seggbe lehetne billenteni? Mi a francot gondolsz? Eltel mar valaha szegeny vilagban? Elkapnam a grabancodat kisfiam...
febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Letojom. Csak ne vágjon fel vele
febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Most a Nike a divat, 25 éve, amikor mi voltunk tinik, akkor meg az Adidas volt... Lényegtelen.

Láttam viszont tavaly télen egy tini lányt a hidegben a társai között egy igazi szürke, posztó, nagymama-mamuszban... Az szíven ütött... Azóta sem felejtettem el és szívesen vettem volna neki egy rendes téli cipőt, ha már a szüleinek nem telik egy normális cipőre, csak egy 3 ezer forintos, hideg, nagymama-mamuszra...

Egyébként meg cipő: annyi mindenre elcseszitek a pénzt, tinik, cigire, elf bar-ra és hasonlókra, drága energiaitalokra minden nap, de hogy összeraknátok magatoknak egy meleg téli cipőre, azt már nem, mert nem divatos, csak a 70 ezer forintos Nike az...

Gratulálok!

febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!