Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Force 1 "megéri" az...

Nike Air Force 1 "megéri" az árát?

Figyelt kérdés
Mennyire tartós cipő? Mennyivel bírja tovább mint mondjuk egy 10e ft kínai cipő? Nagyon megtetszett egy bizonyos színkombinációban,és gondolkozom rajta hogy kiköhögöm érte az 50 ezret,mert marha jól néz ki,de eddig nemigazán jártam drágább cipőkbe,pont azért mert "eszem őket" hamar szétmennek a lábamon. És az kicsit hervasztó lenne,ha ugyanannyi idő alatt menne tönkre mint a 9ezres sinsayes. Szerintetek bepróbáljam mint első drágább sneakert? (Tudom van félmillióért is cipő,mielőtt valaki ezzel jönne).

dec. 3. 03:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Szemely szerint nekem nemtetszik egy tularazott tucat es divatcipőnek tartom, BP-en minden 2. ember laban ez volt. Az új még vh kinezett de amikor a szettaposotban jartak az vmi hanyadek. Nemhinnem, hogy annyival többet birna mint egy atlag cipő az arahoz kepest. Az orra betöredezik mint kb az összesnek es onnantól mar eleg csunya latvanyt nyújt, az pedig eleg hamar bekövetkezik es nemtudsz ellene semmit sem tenni.
dec. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem értek hozzá, de nem hiszem, hogy tartósabb lenne más márkáknál (de azért a kínai cipőket ne vegyük ide, azok rajtam sosem bírtak többet pár hónapnál).


Ugyanakkor akkora klasszikus, hogy muszáj egynek lennie a Converse és az Adidas Superstar mellé :)

dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
7 éve van air force 1-m, mintha új lenne.
dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Bátran vedd meg! Minden srácnak lennie kell egy AF1-nek:D
dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha normalisan hasznalod birni fogja, sok ciponek amugy meg jol all ha creaselodik szerintem, de ha nem szeretned vegyel sneaker shieldet es nem fog olyan "csunya latvanyt" nyujtani ahogy korabban irtak.

Amugy meg nem kell 50K-ert megvenned, csoportokban siman talalsz olcsobban is meg most van egy csomo oldalon is learazva, Nike-n is pl most volt 25%-os discount kod mindenre, nem tudom hogy meg el-e az akcio.

dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ment a zöld. A nike.com oldalon november 28-ig volt a 25% kedvezmény, ha jól tudom, de ha komoly a vételi szándék a kérdezőnek, akkor utána kell nézni:D
dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Baromi unalmas, minden 2. emberen ez van.
dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ha vennél valami egyedit, ami top minőségű, vegyél egy Puma Cell Endurát(17ezer jelenleg)
dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Birom h senki nem tudja megindokolni h miert vedd meg. Csak mondjak h vegyed xd
dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem mondja senki, hogy vegye mert vagod neki kene tetszenie es neki kell eldonteni nem masnak, hogy mit hordjon xd

Mindenki csak a sajat velemenyt/tapasztalatait tudja elmondani, szerintem abbol o mar boven el tudja donteni, hogy erdemes beruhaznia ra vagy sem

dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!