Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől sárgulhatott be a Nike...

Mitől sárgulhatott be a Nike airforceom? Kizártnak tartom, hogy hamisítvány volna a cipő.

Figyelt kérdés

Több éves már. Megvan 4 és fél éve. Kb 2 éve nem használtam és a szekrényben volt. Nemreg mikor megnéztem lattam, hogy besárgult a talp része.

Nem ilyen undorító sárga, hanem inkább élénk citrom sárgának mondanám. Ki tudnám ezt szedni belőle? Vagy esetleg lefesteni fehérre?

Egyébként is fehér-citromsárga az airforceom alapjáraton is, így nem feltétlen volna feltűnő, ha így hordanam, h besargult a talp része, de jobb szeretném fehéren



dec. 21. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megöregszik a műanyag. Sok mindent nem lehet vele kezdeni.
dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél speciális kofejezetten air forcera való cipőpucolót.
dec. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos anyagában sárgult be. Ha nem feltűnő, és amúgy is van ilyen szín benne, akkor maximum zavaró. A régebbi boost-talpakra volt ez jellemző (Yeezy 350, UB). Láttam valahol valami szódabikarbónás, hidrogén-peroxidos kencét, de nem, mennyire jó...
dec. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!