Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Holnap szólítanám le a csajt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap szólítanám le a csajt aki tetszik látásból. Tippek?

Figyelt kérdés
Egy ideje megtetszett egy csaj a sulimból és tervezem hogy leszólítom suli után de eddig még nem jutottam el odáig. De most úgy érzem hogy sikerülni fog és holnap meg is teszem. Bármilyen tippet elfogadok a témában akár fiúktól és lányoktól is. Köszönöm

febr. 28. 19:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Lélegezz mélyeket, próbálj nyugodt maradni és ne játsz színjátékot.
febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Az már gáz, ha ezt a szádba kell adni.

Rögtönözz.

Kérdezz tőle valamit, aztán reagálj a válaszra, és majd az felhoz újabb dolgokat.

Pl ha valamit látsz rajta, egy fülbevalót, szép sminket, hajszál, szempilla..

sok mindenbe bele lehet kapaszkodni, légy kreatív!

febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
88%

"Szia, y vagyok."

Opciók:

"Elkérhetem az instád?"

"Szabad a délutánod? Igen? Lenne kedved beülni valahova?"

febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Annyi a lényeg, hogy ne magolj be előre semmit, mert akkor még pluszban azon is fogsz izgulni, hogy ne felejtsd el.
febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a lényeg annyi, hogy ne egy random bókot vagy egyszavas válasszal elintézhető kérdést dobj be, hanem valamit amire hosszabban lehet válaszolni. Abból már elindulhat egy értelmes beszélgetés.
febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
Tok mindegy mit mondasz. Ha osszeilletek ,akkor megy minden siman,ha nem nem. Vedd lazan.
febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt odamennél hozzá, javaslom, hogy legyen pár kérdés a fejedben, amit majd meg tudsz tőle kérdezni, ha kifogynátok a témából. Ahogy #5 írta lehetőleg nyitott kérdések legyenek.
febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nos emberek ma egyátalán nem láttam a csajt, hiába vártam a suli előtt. Holnap újra megpróbálom. Addig is hálásan köszönöm az eddigi és további segítségeket.
febr. 29. 14:45
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Szeptember óta gyűjtöd az erőt? Keresd meg instán a barátnőit és beszélgess velük, téged már úgyis offolt a csaj, azt mondtad.
márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
#9 szerintem nagyon összekeversz valakivel ezen az oldalon
márc. 2. 12:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!