Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány megbánja hogy eldobott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány megbánja hogy eldobott?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos úgy alakultak a dolgok hogy barátnőm szakított velem, mert elmondása szerint nem voltam elég romantikus az érzéseimet nem tudtam átadni úgy neki és ebbe belefáradt. A családja nagyon sajnálja hogy így történt, nagyon jóban lettem velük és mindenki meghökkent a döntése után. Egész kapcsolatunk alatt tisztelettel kezeltem, mindenben támogattam próbáltam mellette lenni. Előtte 2 barátja volt mindkettő megcsalta. Szerintetek megfogja bánni ezt vagy mi fog következni? Aki ismer sokan mondják, hogy jobbat érdemlek ha egy ilyen apró dolog miatt amit nem volt hajlandó megbeszélni eldobta ezt a 1.5 évet.

febr. 29. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő már megunta ezt a langyos vizet, amilyen a kapcsolatotok volt, valami újra, izgalmasra vágyott! Engedd el a dolgot és lépj tovább te is!
márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen, szörnyen meg fogja bánni... 😂
márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azóta már gyűri valakivel a lepedőt...
márc. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!