Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány megbánja hogy eldobott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány megbánja hogy eldobott?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos úgy alakultak a dolgok hogy barátnőm szakított velem, mert elmondása szerint nem voltam elég romantikus az érzéseimet nem tudtam átadni úgy neki és ebbe belefáradt. A családja nagyon sajnálja hogy így történt, nagyon jóban lettem velük és mindenki meghökkent a döntése után. Egész kapcsolatunk alatt tisztelettel kezeltem, mindenben támogattam próbáltam mellette lenni. Előtte 2 barátja volt mindkettő megcsalta. Szerintetek megfogja bánni ezt vagy mi fog következni? Aki ismer sokan mondják, hogy jobbat érdemlek ha egy ilyen apró dolog miatt amit nem volt hajlandó megbeszélni eldobta ezt a 1.5 évet.

febr. 29. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Említette korábban ezeket a dolgokat mint problémákat, amiket meg kell oldani? Mert ha nem, akkor óriási kamut nyomott le a torkodon. Azt nyilván nem tudjuk megmondani, hogy meg fogja-e bánni, de természetesen ez is benne van a pakliban.
febr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen említette, de sosem ennyire véresen komolyan hogy idáig fajuljon a dolog.
febr. 29. 23:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előre ezt nem lehet megmondani, de előfordulhat. Attól is függ a dolog, hogy a jövőben, utánad kikkel, milyen pasikkal lesz kapcsolata.
febr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Engedd el!

Nincs ebben ennyi, hidd el!

Ami egyszer széttört, azt már soha nem tudod úgy összeragasztani, mint amilyen ép korában volt még.

Tapasztalat! (20 évnyi)

márc. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
márc. 1. 10:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meg fogja bànni ès visszajön, lehet hogy csak egy kis figyelmet akart kiharcolni magànak, nem tudom. De ha visszajön te visszafogadod?
márc. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Erősen kéne mérlegelni, én sem tudom
márc. 1. 12:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megbánni. Több száz emberből válogathat erőfeszítés nélkül. Azt is elfelejti, hogy léteztél.
márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg elmúlt benne a korábbi szerelem irántad. Döglött lovat pedig nem lehet megülni, úgyhogy saját érdekedben jobb lesz, ha továbblépsz.
márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg már megvan az új pasija is, de te leszel az utolsó, aki értesül róla.

Kicsit férfiasodnod kellene, mert ilyen gyerekes felfogással nem leszel alkalmas felnőtt kapcsolatra.

márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!