Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nyilvánvaló hogy bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyilvánvaló hogy bejövök neki mért kerül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje alakulgat egy sráccal,és a fülébe jutott, hogy nekem is vannak olyasmi érzéseim mint neki. Azóta kerül, alig köszön, tartsa a távolságot. Mi lehet most pontosan?
márc. 2. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja hogyan kéne kezelnie a helyzetet.
márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyesnek igaza van, lehet épp rossz a szituáció vagy megijedt a férfi, zavarba került, ideges volt, stresszelt más okok miatt

Idegesen semmit nem lehet csinálni

Én is ijedtem meg lánytól pedig minden vágyam volt lefeküdni vele mégis amikor össze akartak hozni vele olyan zavarban voltam azt se tudtam mit mondjak neki, így ez elmaradt pedig lehet összejöhetett volna a dolog

márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy betojt a lehetőség láttán. Mást nem igazán tudok elképzelni, ha tényleg vannak érzései.
márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Hasonlo cipobe jartam vagy ugy 2 honapja.2 opcio van

1:nem gondolja komolyan annyira

2:csak beszari mint sok fiu

ha te tényleg fontosnak tartod az erzeseid/kapcsolatod iranta csak beszelj vele.Legalabb ugy megtudod az igazsagot ha esetleg nem akar osszejonni.De mint mondtam en is igy jartam es osszejottem azzal a szemellyel.

márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha félénk fiú, akkor megijedt, és nagyon zavarban van előtted.
márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak annyi van, hogy félénk .
márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Megijedt a hallottaktól. Kezdj vele beszélgetést, talán megbátorodik.
márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fülébe jutott dolog ez biztos? Biztos neki is nyilvánvalo hogy bejön neked vagy csak te gondolod hogy egyértelmű?
márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!