Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egyértelmű (de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egyértelmű (de azert nem nyilvanvalo) jeleket adni a masiknak, hogy tetszik nekunk?

Figyelt kérdés

Normális válaszokar várnék:D

16/L



2015. aug. 28. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
"Hogyan lehet egyértelmű (de azert nem nyilvanvalo)" Most akkor - most akkor mi? Szemezz vele, légy a közelében, keresd a társaságát.
2015. aug. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat h nem megyek oda csak ugy lekapni ,de azert ertse a dolgokat...koszi a valaszt:)
2015. aug. 28. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyi... miért kell titkolni, ha tetszik? Oda lehet menni hozzá és kész. Túlbonyolítod!
2015. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es mit mondjak? ...igen ,lehet h tulbonyolitom,de eletemben 1. alakult ki ilyen helyzet ,hogy tetszik valaki :/
2015. aug. 28. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:

"Szia,bébi!Nagyon teccel(de nem én mondtam)"

megfelel? XD nem lehet olyat králni ami elvárásaidnak megfelelő("Hogyan lehet egyértelmű (de azert nem nyilvanvalo) ") XD

2015. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon teccesz nekem és legyél 5-kor a szökőkútnál!

2015. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:DDDD szeretlek...mar most:D


Naaa de teenyleg...:D segitsen mar valaki

2015. aug. 28. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat mosolyogsz rá úgy, hogy a szemébe nézel, látványosan nevetsz a viccein, keresed a társaságát, esetleg elejtesz neki megjegyzéseket amikben pl. bókolsz neki... ha ennél egyértelműbb akarsz lenni, egy barátnőd kérdezze meg tőle, hogy mi a véleménye rólad, esetleg te mondd el egy haverjának, hogy bejön neked, aki úgyis továbbítani fogja neki. :"DD

De ha nem vak, úgyis le fog esni neki. Sok lány pl. igazgatja a haját, elpirul stb. ha a kiszemeltje a közelében van.

(Egyébként tudom, hogy még így is nehéz ez, mert nekem is ez a problémám... de már adtam jeleket, csak fogalmam sincs, vette-e az adást. :"DDD) 16/l

2015. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi utolso! Eddig te voltal a legjobb:D "taps"
2015. aug. 29. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!