Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy érez felém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy érez felém?

Figyelt kérdés
van egy srác, felettem jár. mostanában kezdett nagyon szimpatikus lenni számomra. az a helyzet hogy én szinte 0-24 az egyik barátnőmmel vagyok (haver barátnő, én is lány vagyok) és reggelente 10-ből 9-szer visszanéz ránk, elvileg rám. ez jelenthet valamit? én nem nagyon merek a szemébe nézni, nem hogy beszélni vele... ráírni rá mernék, de se instáját se facebookját nem találtam. mit tehetnék hogy ő kezdeményezzen? illetve tényleg, az hogy néz az jelenthet valamit?

márc. 5. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szemezz vele, hátha elég tökös, hogy megszólítson!
márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy meg a barátnőiteket szoktátok megkérni, hogy menjen oda a kiszemelt sráchoz és kérje el az instáját, talán tegyetek így most is...

Hátha ők ketten összejönnek, te meg majd távolról szomorúan nézed őket. 😉

márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Kipróbálhatod, hogy egyik reggel egyedül mész suliba. Hátha azért nem ment oda eddig, mert volt társaságod.
márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szemezz vele, különben, honnan tudná, hogy tetszik neked?
márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem köszöntél rá, akkor most pl elég jó kezdés lehet, ha mosolyogva köszönsz rá
márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A fiú nem gondolatolvasó, ha rá se nézel, nem tudja, hogy léphet. Egyik szünetben sétálj arra, ahol ő van, EGYEDÜL és merj ránézni.

Ha tetszel neki, pár ilyen alkalom után lépni fog.

márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, hogy én vagyok már öreg, vagy ez valami új trend, vagy valami más, de mik ezek az állandó szemezések meg követjük, nem követjük egymást instan vagy facen? Mi alapján lett szimpatikus, a nézése vagy a külseje alapján? Elképzeltek a fejetekben egy vágyálmot egy adott pasiról vagy csajról és úgy gondoljátok az a valóság. De, hogy utánajárjatok vagy legyen bármi közötök is hozzá az már nem opció. Ne olyan emberekért rajongjatok akikről fingotok nincs, hogy kicsodák, hanem egy társaságba bekerülve felkéne mérni, hogy ki lehet potenciális partner!
márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
kedves 7-es sokszor az osztálytársaimmal lóg, szünetekben így olyankor találkozunk
márc. 6. 12:09
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagy esélyel érezhet irántad valamit. Az segítene ha egyedúl mennél, minél több szemkontaktus, mosoly lenne. A legjobb pedig az lenne ha odamennél hozzá és beszélnél vele.
márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy érez, lehet túlzás, de valószínű tetszel neki.

Merj ránézni, egy mosoly, és látni fogod, hogy reagál.

márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!