Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy érez felém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy érez felém?

Figyelt kérdés
van egy srác, felettem jár. mostanában kezdett nagyon szimpatikus lenni számomra. az a helyzet hogy én szinte 0-24 az egyik barátnőmmel vagyok (haver barátnő, én is lány vagyok) és reggelente 10-ből 9-szer visszanéz ránk, elvileg rám. ez jelenthet valamit? én nem nagyon merek a szemébe nézni, nem hogy beszélni vele... ráírni rá mernék, de se instáját se facebookját nem találtam. mit tehetnék hogy ő kezdeményezzen? illetve tényleg, az hogy néz az jelenthet valamit?

márc. 5. 18:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
A mai generációk nem tanultak meg természetesen viselkedni, mert már 10 évesen a közösségi oldalakat, celebeket és mindenféle médiahulladékot bújnak, ahelyett, hogy teret engednének a személyes találkozásoknak, beszélgetéseknek, közösségi élménykereséseknek.
márc. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

Tudd, hogy a másik is ezen töri a fejét. Ugyanazok miatt szorong, mint te.

A megoldás: mosoly, beszélgetés, mint ahogy bárki mással beszélgetsz. Ismerkedés, sok-sok beszélgetés közben szemkontaktus, mosoly, változatos témák, melyek alkalmat adnak a másik megismerésére.

márc. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
drukkolok
márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Esetleg van valami fejlemény mióta feltetted a kérdést kérdező?
márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hát eddig lassan folynak az események :) szemezgetünk, mosolygunk egymásra, igazából ennyi":)
márc. 17. 21:27
 16/18 anonim ***** válasza:

9-es és 14-es vagyok

Szerintem nyugodtan menj oda hozzá és szólísd meg őt, amennyiben normális nem lesz belőle semmi gond

márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ, ha minden jól megy hétfőn találkozni fogunk, hogy jobban megismerjük egymást!
márc. 19. 15:21
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es gratula és sok sikert a találkozáshoz!


9, 14 és 16-os vagyok

márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!