Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mennyire érintett meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire érintett meg titeket egy szakítás?

Figyelt kérdés

Egy olyan szakítás, amikor nagyon szeretted a lányt, fülig szerelmes voltál belé. Azt hitted ő az igazi, talán még mindig így gondolod. És a lány szakított veled.

Mit tettél mikor ilyen helyzetben szakítottál?

Mennyire hatott meg téged, mennyire voltál szomorú (ha az voltál)?



márc. 6. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, mi a kerdes?

Az idő segitett. Nagy nehezen.

Azert 5 ev hosszu idö volt

márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1# 5 évig voltál vele együtt vagy 5 évig tartott feldolgozni?
márc. 6. 22:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

5 evig voltam vele együtt. De miert tetted fel ezt a kerdest?

Ha gondolod megirhatod privatban is.

márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom még nem volt kapcsolatom ja amúgy írhattok lányok ha van kedvetek ismerkedni 20f
márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1 het...
márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan saját tapasztalatom nincs, mert első kapcsolatos vagyok jelenleg, de a környezetemben van két tök ellentétes példám. Az egyik barátom majdnem szerelmi depresszióba esett, mert online offolta egy lány, akivel élőben sose talizott. Vagy egy hónapig kesergett miatta. A másik haverom pedig 3 kapcsolatot engedett el full könnyen, mert a végére már egyik se volt túl jó, ìgy a szakítás sem viselte meg.
márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Két évig nem ismerkedtem senkivel utána.
márc. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Öngyilkossági kísérlet háromszor, körülbelül négy évig nem tudtam senkivel sem lenni.
márc. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fiú létemre elég nehezen viselem általában, mivel eddig minden kapcsolatomat komolyan gondoltam és vagyok olyan naív hogy ezt a másik félnek is elhiszem.. Egyébként a hosszú évek során valamennyire "hozzáedződtem" a dologhoz, a legutóbbi is megviselt de nem voltam annyira mélyen mint mondjuk 8 évvel ezelőtt egy szakításnál.
márc. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 1 évig voltam együtt a lánnyal, majd végül ő szakított velem, mert elmondása alapján már nem érzett semmit.

Borzasztóan fájt, kérdeztem hogy mivel lehetne javítani, semmi nem volt már jó neki. Pedig ő volt a mindenem.


1 hónapon keresztül teljesen magam alatt voltam, végül egy haverom rávett, hogy menjek el vele kick-box edzésekre. Tényleg hatásos :D

márc. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!