Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ha szakítok a barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha szakítok a barátnőmmel de megöli magát miatta börtönbe kerülök?

Figyelt kérdés
Sajnos nehéz a helyzet tegnap eret is vágott miattam mert már nem szeretem de hát ez van nem tudok mit csinálni nem tudom meg változtatni az érzéseim azzal fenyegetőzik hogy meg öli magát de hát ezért én nem lehetek hibás szerintem nem vagyok köteles szeretni.

jan. 20. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha ezzel fenyegetőzik, akkor manipulálni akar. Pszichiáterre van szüksége, de oda nem tudod akarata ellenére elvonszolni. Emiatt ne maradj vele.
jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Ajánld fel, hogy lehettek barátok. Amikor én ilyen halálosan szerelmes voltam, belementem volna.
jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De én ezt sem szeretném én el akarom felejteni.
jan. 20. 15:45
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem vagy felelős érte ilyen tekintetben.
jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerülsz börtönbe, és jól érzed, hogy meg kell tőle szabadulni. Esetleg írd meg a szüleinek, hogy ezzel fenyegetőzött és figyeljenek rá. De neked semmi felelősséged nincs, ha ő véget vet az életének.

Mondd neki, hogy hűtse le magát, ott a többi lány, és hogy nem szép dolog ilyesmivel zsarolni, és ő sem lenne boldog, ha emiatt maradnál vele, mert motoszkálna benne a tudat, hogy csak a zsarolás miatt vagy vele.

jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleinek, gondolim kiskorú, ők a felelősek érte.
jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Biztos, hogy nem. Ez öngyilkosság, és ráadásul nem is szándékos.

Olyan van, hogy valakit az öngyilkosságba hajszolnak, de még az az ember sem kap börtönt, aki egy ilyet megtesz.

jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 20. 16:03
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem bíztatod az öngyilkosságra, akkor nem kerülsz börtönbe. Viszont segítséget hívhatnál hozzá.
jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Nem tudom ez az, amit hivatalosan tenni lell, de én jelezném írásban valakijének, anya, apa, tesó, stb. Amint van jele, hogy elolvasta és fefogta, mosom kezeimet. Ha a lány tényleg megöli magát, bizonyíthatom, hogy értesítettem a hozzátartozóját, ott a bizonyíték.
jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!