Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne írjak rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne írjak rá?

Figyelt kérdés
szóval van egy lány akit egy éve ismertem meg, jóban lettünk.. én beleszerettem és bevallottam neki, azt felelte hogy ő nem érez így irántam és nem tudja mit kezdjen ezzel az egésszel mert szeretné ha barátok maradnánk, így is lett, azóta nem beszéltünk erről. Nálunk volt egy ideig (én haragban vagyok anyummal) jóban lett anyummal és kirekesztve éreztem magam, reméltem hogy a vitákban mellém áll de anyum pártját fogta, hazaküldtem. Most a késztetéssel küzdök hogy ráírjak de nagyon nem szeretnék írni neki, haragszom, viszont hiányzik. Mit tegyek?

márc. 21. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy nőlj fel és fogadd el, hogy friendzonba kerültél! Benne van a szövegben, hogy ő nem érez így irántad. A továbbiakban nincs értelme erről beszélni.
márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Tiltsd le, ez a hajó elúszott. Először szar lesz, de aztán egyre könnyebb
márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha másként nem megy, akkor le kell őt tiltanod.
márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Letiltottam

De naprol napra egyre jobban hoanyzik mint barat es nyilvan amiatt is mert szeretem ot nagyon.

márc. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!