Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után mit érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mit érdemes tenni ,van még esély ?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap este szakított velem a barátnőm üzenetben de azt szerette volna ha ma találkozunk és úgy mondja el. Ma találkoztunk is sokat igaz nem beszéltünk mert végig sírtunk mindketten kb 3 órán keresztül, végig ölelkeztűnk csokoloztunk és vigasztaltuk egymást,elmondtuk egymásnak ,hogy még nagyon szeressük a másikat ,csak hogy részéről ez nem megy..., szinte alig akart elmenni, a végén adtam neki egy nyakláncot amit szívesen fogadott és azt mondta megtartsa(a lánc másik fele nálam van) . Szakítás okaként csak annyit hozott fel hogy neki ez nem megy és az én hozzáállásom még rá tett egy lapáttal. Néhány órája történt a találkozás azóta nem írtunk egymásnak , nagyon rosszul viselem. Az lenne a kérdésem ,hogy mit tegyek ,hogy jobban érezzem magam és ha még van esély ,hogy újra összejöjjünk , illetve mit tegyek hogy vissza hoditsam , több mint 2 éves kapcsolatról van szó. Szívesen beszélgetnék valakivel erről a témárol.

márc. 22. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem megy? Én ilyenkor rázárnám a kilincset, amíg meg nem mondja.
márc. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta ő nem tud fenntartani egy kapcsolatot és ,hogy ez nem neki való... Szeret meg minden csak neki ez nem megy és nem boldog a kapcsolatban, de különösebb okot ,hogy miért nem adott
márc. 22. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég zavaros.Ha két éve együtt vagytok akkor hogy hogy most jött rá hogy nem tud fenntartási egy kapcsolatot?

Amúgy ha szeretne nem lenne képes otthagyni.

márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én se értem ,hogy miért szakítottunk mert se nagy veszekedések se megcsalás semmi hasonló nem volt. Ma mikor találkoztunk láttam rajta ,hogy neki is fáj ez a szakítás
márc. 22. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti van valami oka. Nem kell egyből olyanra gondolni, de bármi lehet.
márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát azóta már írt hogy nem tudja végig csinálni túlságosan fáj a szakítás ,szovaaaaal
márc. 22. 16:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég értlennek tűnik.
márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most újra jártok, vagy ki van? 🤔
márc. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem járunk , azt mondja ,hogy nem tudja mit kéne csinálni és ,hogy még beszéljünk pár napig mert nem bírja nélkülem de a kapcsolat se megy neki , kb 1 napig beszéltünk és most el kezdte ,hogy szerinte inkább hagyjuk ezt.
márc. 23. 14:49
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el haver,jobban jársz.
márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!