Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan utasítsam vissza lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza lány barátomat?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk, nagyon vagány életvidám lányt ismertem meg, miután bevallotta az érzéseit, én elfogadtam ugyan, tudok róla, de nem kezdtünk el járni, mert meg szerettem volna jobban ismerni. Ezek után teljesen megváltozott, folyton sír, szomorú, depressziós, a nyakamon lóg. Hogyan tudom jelezni neki, hogy térjünk vissza az eddigiekhez, vagyis a barátsághoz. Nem szeretném, hogy emiatt valami hülyeséget csináljon, pl. Öngyilkosság, szerintem még arra is van esély, vagy örökre kiábránduló a párkapcsolatokból, mert én szeretném, hogy megtalálja a szerelmét, csak ne én legyek az.

márc. 26. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Jesszus, hány évesek vagytok?


Figyelj, így barátság nem működhet. Ha nem szeretnél vele járni, akkor közöld vele kerek perec hogy ez nem megy, és utána ne maradjatok barátok, mert addig szenvedni fog.

Magának kell talpra állnia, de áltasd fölöslegesen.

márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez is egy figyelem és szeretethiányos csaj aki csak elszívni akarja az életedet mivel neki olyan nincs. Legyen tököd és mond meg neki, hogy vagy maradunk a sima barátságnál vagy ne keressen többet téged mert amit csinál az már idegesítő és szánalmas!
márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerelmi bánata van a viszonzatlan érzelmei miatt, ennyi az egész. Ne aggódj, az önbántalmazáshoz és az öngyilkossághoz általában hajlam kell, nem fog semmit sem tenni.
márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
én szívesen járnék vele add meg az elérhetőségét egyből kigyógyul a depiből
márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Nálam pont fordítva, egy önbizalomhiányos csendes lányt ismertem meg, aki kárumkodós menő csaj lett aki iszik cigizik és magamutogatóvá vált napi szelfi el sem maradhat.

A régi énjét jobban szerettem.

márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!