Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsam vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon nyomul rám. Azt hittem nyáron békén hagy, de nem, mert végig írogatott. Sosem kedveltem, de mivel nem vallott konkrétan szerelmet, nem tudtam visszautasítani. Ráadásul a nyáron kapcsolatom is lett de ő ezt nem tudja. Hogy utasítsam vissza? Nem tudom csak úgy közölni, hogy van barátom, meg nem akarom azt mondani neki, hogy hagyjon már, nagyon zavar.

2019. aug. 17. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az igazat biztos megérti majd :D
2019. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal egyszerűbb ha megmondod neki, hogy lett barátod.
2019. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Bocs, nem érek rá, a barátommal találkozok!"
2019. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megmondhatod, hogy van barátod, mért ne. De ha írogat, ne reagálj, vagy csak több nappal később, egy-egy odavetett szóval. Nem kell külön visszautasítani, hiszen ajánlatot sem tett.
2019. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz szerelmet vallani, hogy lekoptasd...egészen elképesztő indokaid vannak arra, hogy ne fejezd be ezt a helyzetet.


Megmondod hogy nem szeretnél beszélgetni, esetleg hozzárakhatod hogy ne haragudjon. Nem írsz vissza, nem nyitod meg az üzeneteit, letiltod ha nem nyugszik. Élőben megmondod hogy nem szeretnél vele beszélni és kész, kerülöd, nem szólsz hozzá, nem beszélsz vele. Ha nagyon zavar, akkor miért is nem akarod ezt mondani? Mert megbántanád a lelkecskéjét? Azzal bántod meg, hogy egész nyáron (is) hagytad hogy rajtad csüngjön és hülyét csináljon magából, miközben nem tettél semmit ellene. Minél tovább hagyod, annál nehezebb lesz lerázni.


Ha nem adsz egyértelmű jelet, hogy nem akarod ezt hallani, akkor ő honnan tudná? Még akkor sem akarod ezt tenni, miután barátod lett. Elgondolkodnék azon, hogy mi az oka ennek. Nem az, hogy érdekel, de titkon valószínűleg jól esik hogy ennyire nyomul valaki rád, mert jó érzést kelt benned.

2019. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szinte alig írok vissza neki, akkor is egy egy szóval, de neki ez nem világos
2019. aug. 17. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!