Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem voltam még senkivel és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltam még senkivel és most szerelembe estem, de egy kicsit megijedtem. Miért?

Figyelt kérdés
Most jobban írkálunk, (ő is kezdeményez), suliban mondta, hogy ölelni szeretne és így hirtelen furcsa nekem. Volt már egy fiu, akivel írkáltam, tetszett is (aztan köcsög volt, mert csunyán ismétlem csunyán utasított vissza) , viszont ennél a fiunál más (egy suliba járunk és köszönés és egy ökelés volt köztünk enyi, fél éve kb írkálunk), mert szerelmes vagyok bele. Az elején nem viszonozta, viszont most megváltozott valami (talán a törődésem esik jól neki vagy nemtudom, talán a zongora véget-> mert az nagyon tetszett neki és azóta viselkedik másként). Sokat írunk majdnem minden nap. Találkozni is tervezzük csak azt meg nem tudja mikor (csak annyi, hogy hamarosan)Nem hátrálok meg, csak szokatlan nekem, furcsa és egy kicsikét megijedtem. Valami tanácsot kérnék😅. Remélem nem csak SZÍNÉSZKEDIK.
márc. 28. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak az emberek llyannal idot tolteni,aki nem fontos nekik. Nem szineszkedik. Biztos tudna massal levelezni vagy talalkozni,ha nem te kellenel neki. Sajnos nagy sebet ejtett rajtad az elozo csunya visszautasitas,de ne hagyd,hogy az az elmeny akadalyozza a mostani kapcsolatod. A csalodastol valo felelem el fog mulni ,ha turelmes vagy magaddal. Bizz magadban,biztos o is szeret teged.
márc. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltál már 16 kérdező?
márc. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Milyen zongora?
márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És hol a holttest?
márc. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Gondolom járnak közösen zongora órákra, vagy volt valami zongoraelőadás, vagy zene órán zongorázott, vagy akármi lehet :)

márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szabad nektek ebben a korban ilyenről ábrándozni? Vagy túl vagytok már a pubertáson? Akkor jó, mert akkor ez már nem pedofília...
márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
1 es vállaszolónak. Ez az a fiu, aki vissza utasított😂😂😂 És most érdeklem őt.
márc. 29. 10:04
 8/15 A kérdező kommentje:
2 es vállaszolónak: 20 vagyok😅
márc. 29. 10:05
 9/15 A kérdező kommentje:
3- ik vállaszolónak: Elküldtem neki ahogy zongorázok és azóta érdeklődik.😂
márc. 29. 10:06
 10/15 A kérdező kommentje:
5- ös vállaszolónak: Nem járunk sehova csak egy suliba. Beszélni sem beszéltünk . Köszönések voltak😂
márc. 29. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!