Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Éltetek már át olyat, hogy rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már át olyat, hogy rá kellett jönnötök arra, hogy kiszemeltetek leszbikus? Hogyan kezeltétek ezt?

Figyelt kérdés

A lány 16 én 17 vagyok.

Most nagyon magam alatt vagyok, mert valóban szerettem. 😞

Volt egy lány, aki rendkívül aranyos volt és nyitott. Azt hittem bejövök neki, de szembesülnöm kellett azzal, hogy leszbikus.

Tudom ez nem az ő hibája csak sikerül a dolgokst félreértenem így most a szívem szakad meg. 😞



márc. 30. 13:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon tudsz semmi kezdeni a helyzettel
márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%

16 évesen :D


szünet utánra hetero lesz, tanév végére transz, szeptemberben biszex...

márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Divatból csinálja,jellemző a mai fiatalokra.
márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Értem. Mindenesetre felhagytam a dologgal. Még örülök hogy időben rájöttem.
márc. 30. 17:56
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok egy nagy meleg vagy lezbi barát, de azért reménykedem benne, hogy 16 évesen már tudják az emberek, hogy kihez vonzódnak! Aztán kitudja, előbbiek sem írnak feltétlenül hülyeséget.

Szar lehet belegondolni, de nem tudsz ez ellen mit tenni, remélhetőleg lesz egy másik csaj aki azért lehetőleg a kolbászodra fog hajtani!

márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

4

Jellemző a fiatal lányokra* fiúkat azért ne keverjük bele.

márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos a fiúk is ilyenek lettek..
márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi éveim alatt voltam a fordított szituációban. Beleestem egy meleg srácba. Nem ment egyik napról a másikra, míg kiszerettem belőle, főleg hogy jó barátok is lettünk, minden nap találkoztunk, de végül sikerült túl jutni és nem bánom, hogy nem lett semmi belőle.
márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom a helyzetet!:(
márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%
És még nem vonható felelősségre a woke a hetero szerelem leölésére, dehogyisnem a legnagyobb mértékben vonható felelősségre
márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!