Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Éltetek már át olyat, hogy rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltetek már át olyat, hogy rá kellett jönnötök arra, hogy kiszemeltetek leszbikus? Hogyan kezeltétek ezt?

Figyelt kérdés

A lány 16 én 17 vagyok.

Most nagyon magam alatt vagyok, mert valóban szerettem. 😞

Volt egy lány, aki rendkívül aranyos volt és nyitott. Azt hittem bejövök neki, de szembesülnöm kellett azzal, hogy leszbikus.

Tudom ez nem az ő hibája csak sikerül a dolgokst félreértenem így most a szívem szakad meg. 😞



márc. 30. 13:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Idk yall nem minden esetben lesz más a szexualitása az embernek. Jó, biztos vannak sokan akik divatból nem heterok, de nem mindenki.


Én 16 évesen is biszexnek tituláltam magam, ez azóta sem változott. Csak tudja mi ő.


Sajnálom a helyzeted, kérdező, ilyenkor ez is egyirányú út. Bár nem szembesültem hogy a kiszemeltem egyáltalán nem kedveli a lányokat, volt hogy kérdéses volt.

márc. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Csak megnéztem az oldalát és eléggé arra sugalló dolgokat rakott ki. Értem miért volt ilyen közvetlen.

Mindegy. VÉGEZTEM A DOLOGGAL.

Majd jön egy lány, amikor a sors úgy akarja.

márc. 31. 07:21
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Például miket rakott ki. Ha ilyen puszilkodós stb leszbis képek lányokkal az még nem jelent semmit, a lányoknál "természetes" hogy leszbisen viselkednek egymással egy kicsit.

Csak gondolj bele, amiket a "heteró" lányok csinálnak egymással, azokért s fiúkat már a földig le szidták volna. hogy bzi meg ilyenek.

márc. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ja. egy lánynál gyakori hogy kézen fogva járnak,puszilkodnak ölelkeznek, szerelmemnek, babámnak hívják egymást, de ettől még fiút akarnak. szóval jobb ha megkérdezed, mert nem biztos hogy leszbikus a lány.
márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Hát kirakott valamikor egy LMBTQ zászlót vagy a csajjal, akivel több közös képük is van úgy ölelték egymást, hogy a képen a hasára tette a kezét, ha jól láttam rózsát is kapott.

De mindegy.

Túl közvetlen mindenkivel. Ha nem is leszbi, lehet csak túl kedves.

márc. 31. 07:55
 16/27 A kérdező kommentje:
Meg azért nem feltétlen rak ki egy lány szerintem, hogy I love b○○bs meg I love women.
márc. 31. 08:06
 17/27 A kérdező kommentje:

De mindegy is.

Hagyom a fenébe. Majd rám talál az igazi.

Fiatal vagyok. Sok minden van előttem. Rengeteg a tennivaló.

márc. 31. 08:14
 18/27 anonim ***** válasza:
29%

"I love b○○bs meg I love women.


Na az ilyet én messziről kerülném, nem veszítesz vele sokat.😂

márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Úgy lesz. Többszöri beszélgetések után aranyosnak tűnt, de amiket láttam... inkább hagyom.

Komolynak és értelmesnek tűnik, de... off.

márc. 31. 09:04
 20/27 A kérdező kommentje:
Azzal valóban egyet értek, hogy a lányok szokták ölelgetni egymást (ez szerintem természetes és baráti), de amit Ő (és párja?) csinál, az már kicsit sok.
márc. 31. 09:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!