Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mennyi jelent nektek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi jelent nektek, ha megöleltek egy lányt?

Figyelt kérdés

Mennyire kell ehhez jó kapcsolat? Ha rosszat gondoltok róla, akkor is megölelitek?

Ha ő ölelt meg engem, akkor csak nem utál? Tudom ez hogy hangzik, de egy tinilány vagyok, akinek minden számít :) Viszont nem akarom túlgondolni, úgyhogy ha semmit nem jelent, nyugodtan írjátok le, kérlek!

Ő 17



ápr. 1. 18:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont nem akarom túlgondolni" - Már túlgondoltad.:D

Nekem változó. A legtöbb lánynak megölelése számomra tök semleges, a barátnőm ölelése pedig az egekig emel, vagyis óriási a szórás. Abban biztos lehetsz, hogy nem utál, de egy ölelés önmagában nem nagy dolog. Sokkal fontosabb az ölelés hossza, simogat-e közben és hogy mennyire szorít magához.

ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Akárkit ölelgetni se szoktam csak családtagot vagy barátnőmet.
ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ölelés számomra minden...Benne van minden érzelem!
ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Baráti ölelés is létezik.
ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem utál.
ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb lánynak megölelése számomra tök semleges"

Akkor minek öleled? Olyan, mint a kézfogás, puszi?

ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igen. A lány ismerőseimet többnyire így köszöntöm, illetve gimiben is így üdvözöltem az osztálytársaimat, de a többség nem jött be annyira, hogy érezzek bármit is egy öleléstől.
ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy túlgondolom, de hát ez van. Köszönöm a válaszokat
ápr. 1. 19:46
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is sokat számít, elárul hogy valaki hogy ölel meg. Mennyire szorosan, derekadnál vagy a vállad fölött, simogatja e közben a hátad?
ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat számít, hogy milyen körülmények között ölel meg. Attól, hogy megölelt még lehet sok minden köztetek. Pl. két szélsőség:

A) opció: vagytok egy csoportban 20-an, és mindenkitől elköszön egy öleléssel (ilyenkor lehet, hogy tőled tartaná a 1,5 méteres távolságot, de mivel hülyén nézne ki, ha csak téged hagy ki, ezért inkább téged is megölel).

B) opció: ketten vagytok egy buszmegállóban elköszönéskor érzed, ahogy hozzádsimul, és percekig így vagytok összegabalyodva (fejtsem ki, hogy mit jelent...?).


Ui.: Az "ölel"-re tudtok szinonimát? Mert én nem.

ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!