Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, csak interneten ismertem meg. Én 17 vagyok, ő 23. Nagyon sok közös dolog van bennünk, és többször is mondta hogy szeret. Angolul beszélünk. Szerelmet vallott nekem, de én nem akarok interneten keresztül kapcsolatot. Mindketten tudjuk hogy néz ki a másik. Úgy érzem ezzel csak megbántom hogy nem jövök vele össze. Szerintetek össze kellene jönnöm vele? Vagy legalább egy esélyt adnom kellene neki?
ápr. 3. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hogy fogtok így találkozni?

Te még fiatal vagy.

ápr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy kapcsolathoz kell a kémia, ezt meg nem tudod megállapítani, hogy van-e találkozás nélkül. Egyébként pedig, ha előreláthatólag nem fogtok tudni találkozni, akkor mégis hogy fog ez működni hosszútávon szerinted? El tudod azt képzelni, hogy élőben nem tetszik meg senki? Vagy azt, hogy úgy tudsz szeretni egy kvázi idegent interneten keresztül, mint ahogy egy normális kapcsolatban elők szeretik egymást?
ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes kapcsolat nem kapcsolat. Mondhatod neki, hogy összejöttetek, de attól még nem lesz igaz. Hol él a srác?
ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Jojj ossze velem
ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Akkor gyere össze vele ha azt szereted, hogy kihasználnak!
ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gorogorszagban van egyebkent :)
ápr. 4. 12:17
 7/9 anonim ***** válasza:
De most komolyan egy külföldivel jössz össze ismeretlenül???
ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz interneten keresztűl kapcsolatot, de megkérdezed, hogy összejöjjél-e vele!

A lényeget már leírták elöttem. Én csak annyit mondanék, hogy nem az eszedért fognak szeretni a pasik!

Megsértődhetsz és lehet lepontozni is!

ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzászólóval egyetértek kedves kérdező a te IQ szinted nagyon wlacsony
ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!