Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha elfáradtam vagy néha úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elfáradtam vagy néha úgy érzem feladtam akor mi a baj?

Figyelt kérdés

Ő kevésbé kezdeményező. Már fél éve futok utána. Először azt mondta nem akar kapcsolatot (megbántották), viszont nem adtam fel, törődtem vele, kedves voltam és mostanra mindennap írunk.

Viszont nem tudni mit akar (szerintem ő se). Az érzéseit nen akarja bevallani és én érzem, hogy érezz valamit irántam.

Próbálnék elszakadni tőle, de mint ha összekötne valami. Mikor vele írok nagyon jó. Ő az érzéseimmel tisztában van és ki jelentette, hogy reméli viszonozni is fogja.

A lényeg itt, hogy, mint ha az energiám elhagyott volna. VISZONT ha vele írok akor próbálom fen tartani az energikus, happy, pozitív oldalamat (persze a több része valós, de van, hogy megjátszom). Elfáradtam, hogy a jövőnkre gondoljak vagy a csókjairól állmodozzak, hogy vala szeressen.

Elég lenne nekem a barátsága is, hogy néha talizzunk, viszont így nem lehet ahogy ő csinálgat...Szeretem ezért elengedném én csak, hogy ebben a szituálcióban nem tudom, MERT NEM TUDNI MIT AKAR. HA MEG MONDANA NEM, akor feladnám, de igérgerte, hogy találkozzunk, vannak bókjai is.

Ezek miatt nemtudom mi legyen és le is vagyok fáradva. Nem az a típus vagyok, aki ennyi erő feszítést tesz egy személy miatt (mondjuk úgy, hogy a szerelem megválltoztatott)


ápr. 5. 00:58
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem beszeljetek meg oszinten hogy ki mit erez a masik irant.Es ha esetleg o nem tudna vagy neki ez meg korai lenne akkor maradhatnatok baratok ha titeket ez nem zavar
ápr. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"reméli viszonozni is fogja" - Én ezalatt azt értem, hogy te vagy a tartalék. Ha nem talál mást, akkor majd viszonozni fogja és összejön veled.
ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet le fognak pontozni, de a nem akarok kapcsolatot duma majdnem mindig kifogás, ebben a korban pláne. Azért mondom, hogy majdnem, mert találkoztam már olyannal, akinél megértettem az indokot, de ez nagyon ritka és sokkal többről volt ott szó, minthogy megbántották korábban. Ha valaki igazán nagyon tetszik, akkor nem utasítod el, mert épp szingli akarsz lenni. Onnantól kezdve jó esetben nem akarsz az lenni. Nem azt mondom, hogy nem éri meg tovább próbálkozni vagy hogy nem fordulhat át a kezdeti közömbösség többe idővel. Viszont tartsd észben, hogy ha még egyszer mondja, hogy ő nem szeretne kapcsolatot, akkor veled nem szeretne kapcsolatot.
ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!