Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » (16 éves vagyok) Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(16 éves vagyok) Szerelmes vagyok egy Lányba aki idősebb nálam (kb 17-19 éves)! Mi tévő legye? félek hogy a korkülönbség miatt nem jönne össze a párkapcsolat.

Figyelt kérdés

csak buszon látjuk egymást, tehát nem tudok róla semmit.

amikor felszállok néz engem(nem undorodottan, inkább érdeklődően és látszik néha rajta mintha zavarban lenne) akkor is néz ha szemben ülök vele. (nem folyamatosan természetesen)

ugyan ott szállunk le.

szeretném megismerni, elhívni randira stb ha beleegyezik

néha aludni sem tudok miatta

ennyire szerelmes még eddig nem voltam senkibe

(16 vagyok fiú, ő pedig tippeim szerint 17-19 éves)



ápr. 10. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem korkülönbség. Lényegtelen.
ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos hogy idősebb, de ha az is, 2 év nem a világ vége

Próbáld meg, vesztenivalód nincs

Plusz ez alapján úgy tűnik nem egyoldalú az érdeklődés

ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Millió egy olyan lány van a világon, aki ugyan olyan szép, csak más karakterrel. 27f
ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

A 17-19 éves lányoknak férfiak udvarolnak autóval, lakással, egzisztenciával, tapasztalattal, világképpel. Majd biztos rád fog várni hogy végezz énekórán, amikor a barátnői épp ibizán ünneplik az eljegyzésüket.

Lefele nézelődj korban, ne felfele.

ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem halsz bele, ha megpróbálod. Ha sikerülne jó benyomást keltened elsőre, akkor elképzelhető, hogy lesz valami a dologból.
ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#4 "A 17-19 éves lányoknak férfiak udvarolnak autóval, lakással, egzisztenciával, tapasztalattal, világképpel" - XDDDD És ebből melyik fontos egy tininek? Hát egyik se...
ápr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
6- Vannak fiatal lanyok akiknek szamit egy komoly kapcsolat, stabilitás, jovokep. En is szamos olyan kapcsolatot ismerek, sot, en is ilyenben vagyok, ahol 18 koruli lany 30 feletti ferfival jott, koltozott, majd hazasodott ossze. Abszolut nevetseges egy komolyan gondolkodo lany szamara az otlet is, hogy egy 16 eves kisfiuval csinaljon barmit babisittingen kivul.
ápr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

7-es A saját véleményedhez megvan a jogod, de ne általánosíts már. Az hogy te hogy éled az életed az nem jelent semmit. Amúgy 1-2 év korkülönbségről beszélünk ami semmi.


Rátérve a kérdésre, kérdező szerintem ne agyalj ezen. Inkább menj oda hozzá, inkább mint hogy azt bánd aztán évekig hogy nem tetted meg.

ápr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7 "Abszolut nevetseges egy komolyan gondolkodo lany szamara az otlet is, hogy egy 16 eves kisfiuval csinaljon barmit babisittingen kivul" - XDDDDD Kiírhatsz kérdést te is és megnézheted a válaszokat. Gondolom fáj az igazság, hogy a 16 éves kisfiúk sikeresebbek a tiniknél, mint te.:D Az irigységedet máshol vezesd le, köszönjünk a semmitmondó válaszodat!
ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#9


Hat, en 30 felett amikor szingli voltam fuldokoltam a tini punciban, 20 alatt pedig szinte nem volt semmi action. De nyilvan mindenki picit mást tapasztal.

ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!