Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem vagyok szerelmes a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok szerelmes a barátomba? (Középiskolások vagyunk két év korkülönbséggel)

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja vagyok együtt a barátommal , de úgy érzem hogy valami megváltozott bennem. Mielőtt összejöttünk kb fél éve egyfolytában randiztunk és lassan ismerkedtünk mert nem voltam jó állapotban lelkileg, ezért nem akartunk semmit sem elsietni. (még most sem vagyok jól teljesen de már jobban). Sokszor bizonytalan vagyok ebben a kapcsolatban.

Még az elején tök sokat ölelgettük egymást meg csókolóztunk kívántuk egymást , de mindig úgy éreztem hogy én nem ő rá vágyom. Lelkileg nagyon jól megértjük egymást mintha ő lenne a másik felem de még is vannak pár külső és belső tulajdonságai amitől inkább másra vágynék. De ez eléggé hullámzik, valamikor egész nap puszilgatom, valamikor meg meg se ölelem. Ő azt mondta hogy szerelmes belém, és ő is észrevette hogy nagyon ingadoznak az érzéseim. Azt is mondta hogy ha esetleg barátok lennénk ő nem bánná, mert nagyon szeret engem és nekem akarja a legjobbat. De én úgy érzem hogy többet érzek mint barát, de kevesebb egy kapcsolatnál.De semmiképp nem akarom elveszíteni mert nagyon fontos nekem. Valaki aki ilyen helyzetben volt tudna segíteni? (még hozzá tenném hogy volt pár veszekedésünk de azokat mindig megbeszéltük és nem haragszunk egymásra)



2016. ápr. 1. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés-természetesen csak Te tudhatod mit is érzel igazán. Szerintem a barátod egy nagyon jó srác lehet, ha tényleg ennyire a Te érdekeidet tartja szem előtt. Kevés ilyen fiú van. És őszintén, ha igazán hosszú távú kapcsolatra vágysz, be kell látnod, hogy minden kapcsolatban egyszer kicsit alább hagynak az érzelmek. Mármint, az ilyesfajták. A kapcsolat elején, pláne tinédzser korban persze még izgalmas a másik, de az újdonság varázsa hamar elmúlik.

Én 2 éve vagyok együtt a párommal, és tény, hogy már nem vonzódunk annyira egymáshoz(vagy legalábbis egyikőnk), ennek ellenére együtt vagyunk mert jó barátok vagyunk, szeretjük egymást és jó pár vagyunk. Nekem így megéri, mert szeretem. De teljesen érthető, ha Te most még inkább kicsit "kiélnéd magad" és keresnél olyat akivel még megvan az a tűz. Persze egészséges keretek között, nem hiszem hogy olyan lány lennél aki hetente váltogatja a pasikat.

Ha úgy érzed, hogy ha találkoznál egy vonzóbb ismeretlen sráccal és képes lennél beleszeretni; akkor szerintem a mostani barátoddal szemben tisztességesebb lenne ha szakítanátok. De mérlegelj Te magad.

2016. ápr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj lehet, hogy a láng már kicsit kintebb aludt, de szerintem még szereted, nen úgy, mint a szerelmedet, de ha szakítanál fájna, tehát szereted.

A barátod nagyon szem előtt tartja az érdekeidet a leírásod alapján, tényleg egyre kevesebb ilyen fiú van.

Helyedben nem hagynám úszni.

De ha úgy gondolod, hogy egy másik srácert képes lennél ott hagyni adott esetben akkor légy őszinte vele.

2016. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, hullámzik még a hormonszinted. Nincs ebben semmi rendkívüli.
2016. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!