Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? Miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Miért nem mer lépni?

Figyelt kérdés
A szituáció a következő: van egy fiú akinek el kezdtem nézni a sztorjait instán, de nem annyira tetszik csak valamiért kíváncsi voltam rá, de nem is ez a lényeg hanem az hogy a srác gondolom nézte hogy ki nézi és rá bukkant az én oldalamra, viszont el kezdett kamuból nézni. Tudom hogy tetszem neki de egyszerűen nem lép. Fotókkal üzenget nekem, biztos vagyok benne hogy nekem szànja mert nagyon lejövős. Csak azt nem értem hogy miért nem lép. Pedig teszi a nagymenőt.

ápr. 11. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
"de nem annyira tetszik csak valamiért kíváncsi voltam" - Akkor miért várod, hogy lépjen? Jelenleg úgy szól a sztorid, hogy nem tetszik a srác, de várod, hogy közelítsen.
ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak bebeszéled magadnak ezt a tetszést?

Kicsit talán többet látsz bele...


De ha neked nem jön be, nem mindegy neked, hogy lép-e vagy sem? Vagy az egodat lebegtetné, ha "egy menő" elkezdene érdeklődni irántad, vagy mi a kérdésed mögöttes tartalma?

ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 talán ego igen. Ez lehet mögötte.
ápr. 12. 08:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor érthető...

Mintha nem lenne jó önértékelésed, ha ilyenekre van szükséged, márpedig ha nincs, akkor javaslom, próbáld mielőbb fejleszteni magad, mert ezekbe a játszmázásokba hamar bele fogsz bukni, mert ellenedre is folyhatnak játszmák...

ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 igen erre már én is gondoltam!
ápr. 12. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Én odáig olvastam, hogy instagram sztori.

Nem tudom, ezt csak ti gyerekek érthetitek.

ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Miert nem lepsz akkor te?

Nyilvanvaloan akarsz töle valamit ha varod a köeledeset.

Gyerekes amit csinalsz.

ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Közeledeset*
ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!