Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egyszer már valakinél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer már valakinél elmúlt a szerelem, az még visszajöhet?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátommal véget ért a 2 éves kapcsolatunk. Röviden annyi, hogy sokszor nem megfelelően bántam vele, makacs voltam, önfejű, és sokszor megbántottam, de emelet meg nagyon sokszor voltunk boldogan egymással.

Szerettem volna változni, de nagyon nehezen ment kapcsolat közben, hisz kiskorú vagyok, másrészt nálam ez a viselkedés családból származik, hisz szüleimnél (legfőképp édesanyámnál) ezt láttam és kiskorom óta ez berögzült. Barátomnak ezáltal elmúlt a szerelme, az érzései megváltoztak, és nem tudom mit tehetnék, mivel én még nagyon szeretem, szerelmes vagyok belé és számomra Ő az igazi, mert tökéletes férfi. 3 napot hagytunk egymásnak gondolkodni a végleges szakítás előtt, és akkor jöttem rá, hogy hogyan változhattam volna meg, csak erre a barátomra is szükségem van. Szeretném, ha visszaszeretne belém, hisz nagyon reménykedem ebben. Elmagyaráztam neki, hogy hogyan változnék meg, és hogy csak időre lenne szükségem meg rá, de Ő minden áron menni akart, és túl szeretne lépni a kapcsolaton.


Reménykedek abban, hogy mivel friss ez a szakítás, pár hét, és lehet visszajönne.


Volt már olyan, aki járt már így? Mindkét fél érdekel, az is aki újra szerelembe esett ugyan azzal az emberrel, meg az is akibe a párja esett újra szerelembe vele. A körülmények is érdekelnének, hogy mi volt a szerelem elmúlásának oka stb.


Kérem a negatív emberek NE itt éljék ki magukat, hisz tényleg csak tehetetlen vagyok, és érdekel, hogy van-e még remény.


L /



#szerelem #kapcsolat #remény #elmúltszerelem
ápr. 13. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Felejtsd el! Ami egyszer már elmúlt, az már elmúlt.

Sosem lesz jó még annyira se ha újra akarod kezdeni.

ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár hét alatt semmi nem változna.

Érned/változnod kell, ami több év. Ha az életetek úgy alakul, később még újra egymásra találhattok.

ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy ez menthető. Hiába változnál meg, már elmúltak az érzelmei, amik csak úgy nem jönnek vissza sajnos.
ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
"Kérem a negatív emberek NE itt éljék ki magukat" - Talán ha nem hívnád fel a figyelmet a trollkodási lehetőségre, akkor senkinek eszébe se jutna...
ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Láttad már azt a videót, amiben egy széttört pezsgősüveget egy "bocsánat" feliratú cetlivel ragasztanak meg és elkezdik önteni belé a bort de kifolyik oldalt? Pontosan így nézne ki.
ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5 teli talalat 😆
ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hinném, hogy visszatérnének az érzései, sajnálom. Inkább arra koncentrálj, hogy a következő kapcsolatodban ne legyen ebből gond.
ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hogyha ezt igy elmondod neki, es bele megy akkor van ra esely
ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Felejtos sajnos. Viszont a jo hir az, hogy nagyon fiatalon eszrevetted, milyen csaladi mintat kovetsz es a legkozelebbi sracnal tudsz jobban figyelni erre. Persze nala majd rajohetsz valami masik mintara, amikor tonkremegy, es utana azt is van eselyed javitani az utana kovetkezo csavonal. Igy megy ez. Udv a felnott eletben.
ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

21:56-es kommentelőnek:


Elmondtam neki, de sajnos nem változott, mert menni akart. Én hittem abban, hogy ha igazán szeret még, akkor segít újra azzá a lánnyá válni, akibe eddig is szerelmes volt. Hiaz akkor ő is visszakaphatott volna engem, és én is őt. Mert volt szerelmes, csak elmúlt ez nála.

ápr. 14. 06:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!