Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egyszer már valakinél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer már valakinél elmúlt a szerelem, az még visszajöhet?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátommal véget ért a 2 éves kapcsolatunk. Röviden annyi, hogy sokszor nem megfelelően bántam vele, makacs voltam, önfejű, és sokszor megbántottam, de emelet meg nagyon sokszor voltunk boldogan egymással.

Szerettem volna változni, de nagyon nehezen ment kapcsolat közben, hisz kiskorú vagyok, másrészt nálam ez a viselkedés családból származik, hisz szüleimnél (legfőképp édesanyámnál) ezt láttam és kiskorom óta ez berögzült. Barátomnak ezáltal elmúlt a szerelme, az érzései megváltoztak, és nem tudom mit tehetnék, mivel én még nagyon szeretem, szerelmes vagyok belé és számomra Ő az igazi, mert tökéletes férfi. 3 napot hagytunk egymásnak gondolkodni a végleges szakítás előtt, és akkor jöttem rá, hogy hogyan változhattam volna meg, csak erre a barátomra is szükségem van. Szeretném, ha visszaszeretne belém, hisz nagyon reménykedem ebben. Elmagyaráztam neki, hogy hogyan változnék meg, és hogy csak időre lenne szükségem meg rá, de Ő minden áron menni akart, és túl szeretne lépni a kapcsolaton.


Reménykedek abban, hogy mivel friss ez a szakítás, pár hét, és lehet visszajönne.


Volt már olyan, aki járt már így? Mindkét fél érdekel, az is aki újra szerelembe esett ugyan azzal az emberrel, meg az is akibe a párja esett újra szerelembe vele. A körülmények is érdekelnének, hogy mi volt a szerelem elmúlásának oka stb.


Kérem a negatív emberek NE itt éljék ki magukat, hisz tényleg csak tehetetlen vagyok, és érdekel, hogy van-e még remény.


L /



#szerelem #kapcsolat #remény #elmúltszerelem
ápr. 13. 17:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

18:39-es kommentelőnek.


Igen, láttam azt a videót, de nem is csak egy szimpla bocsánatot kértem. A videó lényegét én is értettem, és lehet valóban kicsit igaz erre a helyzetre is, de nem teljesen szerintem.

Mindent elmagyaráztam, hogyan változnék stb. Ha visszaengedett volna maga mellé, akkor teljes mértékben arra törekedtem volna, hogy a rossz emlékeket felváltsam a jókkal. Hogy az összes rossz emléket átbeszéljünk, hogy pontosan mi volt a probléma, és próbáltam volna bebizonyíta, hogy a megváltozott énem hogyan reagált volna ezekre. Úgy érzem az idővel enyhülhettek volna nála ezek az emlékek.

ápr. 14. 06:43
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább arra kéne összpontosítanod, hogy a következő kapcsolatodban már ne legyen ebből probléma.
ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor elengeded őt. Remélem nem fogsz naponta ráírni, hogy hiányzik és hasonló dolgok, hanem hagyod, hogy túllépnjen rajtad majd keressen mást. Ami téged illet, kemény tanuló pénz volt számodra ez az eset, de legalább tudod, hogy a legközelebbi pasidnál min kell majd változtatnod. Sok sikert.
ápr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13-as vagyok ismét. Bármennyire fájt, szerintem a két év alatt a barátodban annyi tüske, seb és indulat gyülemlett fel, hogy nincs kedve már bizonytalan ideig arra várni, hogy megváltozol, ha sokkal rövidebb idő alatt túlléphet rajtad, sőt találhat olyan párt, aki nem bántja meg állandóan.
ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!