Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kis segítséget kérek, lányok!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis segítséget kérek, lányok!?

Figyelt kérdés

Kis segítséget kérek, lányok!

Egy jó ideje mondogatja jól nézek ki, édesezik, cukizik, egyre többször jön zavarba ha mondok valamit, random rám ír minden rendben van e velem (naponta akár többször), egyre többször utánoz.

Mindenki azt mondja (akit megkérdeztem), hogy tetszek neki/elkezdett érezni, én is így gondolom, viszont kapcsolata van, ezért nem lépek addig, mert van egy erkölcs. Bár felőlem nyíltan tudja, hogy én hogy állok hozzá.

Mit mondtok, lányok?


ápr. 14. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hááát...én nem szívesen kezdenék olyan lánnyal, akinek szakítás esetére azonnal van egy tartalékja. Jelen esetben te vagy az, de ha előléptetne, akkor valószínűleg idővel veled is megcsinálná ezt.
ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
ribizli
ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Baj lesz ebből more.
ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha normális lenne a lány kapcsolatban nem adna más jeleket, főleg egy olyan srácnak, akiről tudja, hogy tetszik neki. Még ha szakít is a mostani barátjával, és összejöttök valószínű, hogy ha rajtad kívűl talál valakit, aki jobban bejön neki, mint te ugyanezt fogja tenni.

Szerintem nem éri meg, hiszen ha nem szereti a mostani barátját, akkor miért nem lépett ki a kapcsolatból.

ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nyilván te ismered a lányt, de így leírás alapján nem tűnik túl gerincesnek.. Szerintem hagyd
ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Mondd meg neki hogy ,,barátod van, ember!!"

Aztán nézd meg mit reagál :)

ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Csak a lányok, fiúk cca. 80-85%-a ilyen, max annyi a különbség, hogy a többség nem ennyire nyíltan nézi, próbálja, kinek jön be, aki neki igen.

Számomra még őszintébbnek is tűnik, mint az átlag.

ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátját kidobná érted, akkor utána téged is bármikor kidobhatna valaki másért. Nem éri meg szerintem...
ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8,

Tegyük fel a párodnál sokkal jobb környékez meg. Elküldöd?

ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Ha őszintén szeretek valakit és egy jó kapcsolatban élek, akkor nincs jobb a páromnál.
ápr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!