Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

18 év körüli lányként mik a fontosak egy fiúban nektek, illetve milyennek képzeltek el egy ideális leszólítást?


22/F



ápr. 15. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Már ott vége van, hogy valami random alak oda jön hozzám a buszon vagy bárhol. Lehet, hogy ez nálatok férfiaknál divat de én nálam ennek valami előzménynek kéne történnie amiből eltudunk indulni.
ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából a munkahelyről lenne szó, ahol minden nap látjuk egymást évek óta de néhány emberen kívül nem foglalkozok a többiekkel, annyi hogy köszönünk.
ápr. 15. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Akkor ez veszett fejsze nyele.
ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

persze, de ha egy lány irna ki erről egy kérdést hogy oda menne egy random fiuhoz, akkor mindenki támogatná....szoval erről ennyit. most komolyan hagyod hogy lebeszéljenek az ilyen introvertáltak? egy tök átlagos dologról, amivel a légynek sem ártanál?

itt nagyon sok az aszociális nő... ne hallgass rájuk. nyugodtan kezdeményezz, lehet az a lány nem lesz aszociális. bármi lehet.

én nem is egy lányt ismerek, aki szinte bárkivel el tud lenni, sőt, kifezetten nagyon szeretik a társaságot. és nem zárkoznak el az uj emberektől sem. :)

le lehet pontozni, mert gondolom nem tetszik.

ápr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem pontozlak le utolsó, szimplán ki mondom, hogy a nézeted egy tündérmesébe illendő és fordítva is érdekesnek találom ezt a szituációt és alaptalannak.


Persze mindenki hülye és valami baja van aki kimondja, hogy idegenekhez oda menni és random leszólítgatni őket az normális. Nem, nem az. Tudom, hogy a Pua trénerek nagyon hatottak rátok és már öntudat alatt művelitek ezt de a valóság más és ez nem a másik ember gonoszága vagy más szociális készségbeli hiánya miatt van.


"én nem is egy lányt ismerek, aki szinte bárkivel el tud lenni, sőt, kifejezetten nagyon szeretik a társaságot. és nem zárkóznak el az új emberektől sem. " Vannak ilyenek ez egyértelmű, de te összekevered a jól érezzük magunkat a másik nemmel az ismerkedéssel és kapcsolat létrejöttel. Most az, hogy a buliban elbeszélgettek egymással és becsatlakoznak mások az nem fogható ahhoz amikor az utcán egy random férfi odajön valami erőltetett témával csak azért, hogy összeszedjen engem mert ő azt hiszi így működnek a dolgok.


Ne haragudj, de a felvetésed szimplán egy hülyeség úgy ahogy van!

ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
szóval egy lánynak is azt mondanád hogy ne menjen oda ahhoz a fiúhoz, aki tetszik neki?
ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
ha ez már tündérmesébe illendő, akkor jól el van b@szva a társadalom
ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem menj oda nyugodtan a csajhoz, hozd fel pl h milyen jó az aznapi rucija (szerintem rögtön elkezd maj brszélni róla hogy kivel, mikor, hol vette), vagy hogy ma különösen szép a hangja vagy valami ilyesmi, utána, ha legközelebb taliztok a folyosón (vagy mittomén hol szoktatok talizni), már tudni fogja, hogy 'ez volt az a srác, aki...' után amondjuk kávé, beszélgetések, stb... Amugy sztem abszolúte oké, ha valakit leszólítasz (akár fiúként, akár lányként), hajrá!!

U.i.: SZERINTEM a max. 4-5 év korkülönbség az oké, onnantól NEKEM kicsit sok...

ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!