Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes szeretnék lenni

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 éve ért véget a párkapcsolatomnak. Életem értelme volt az a fiú. (Lány vagyok)

Teljesen túl vagyok már rajta, szóval úgy érzem, hogy nem azért akarok szerelmes lenni, hogy egy másik kapcsolatba meneküljek.

Csak szeretném megint azt az érzést érezni, amit akkor a barátom iránt. Hiányzik ez az érzés.

Én próbálok ismerkedni, de valamiért nem megy, nem vagyok szimpatikus az embereknek.

18 éves lány vagyok.


máj. 1. 20:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!

Ha TE itt kikötöd, hogy ITT nem szeretnél ismerkedni - akkor minek írtad ki a kérdést? Te is ITT vagy - Te is gyakorizol - akkor szerinted rajtad kívül nincs értékes ember a gyakorin, csak egyedül TE?! Mint srác írom... Szerinted normális privit nem írhat egy ember?

máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
És BOCSI kérdező... Se ismi, se kép... Akkor ez MÁR kamugyanús, semmivel se vagy hajlandó leigazolni hogy valóban lány vagy...
máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy elnéztem páran írtak neked privit és nem túl jó véleményekkel vannak rólad. Lófaxt akarsz szerelmes lenni, hagyjad már magadat aztán mást hülyítsél vagy keseregj máshol!
máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%
Te jó ég milyen hisztisek vagytok. A kérdező nem akar itt ismerkedni, el is mondta, de sírtok rajta hogy miért nem, hát eszem megáll.
máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#14


Bár a hiszti tényleg nagyon béna, abban igazuk van, hogy butaság nem nyitva hagyni minden lehetőséget, én is itt ismertem meg a feleségem.

máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

13:26


Jó olvasni ilyen sikersztorikat.

máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#15 igazad van valamilyen szinten, de szerintem elég nagy szerenvse kell hozzá hogy itt értelmes partnert fogj ki. Plusz jön mellé, hogy van aki nem tud neten ismerkedni (pl én sem), mert túl személytelen. Vagy csak bizonytalan, mert nem tudja ki van a másik eszköz mögött.

Szóval nem mondom hogy butaság itt ismerkedni, de azt sem hogy ez a legokosabb döntés.

máj. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es! Nem azt írtam ki, hogy valakinek lenne kedve-e ismerkedni stb! Nem is azt, hogy ne írjanak privátban, hanem csak annyit, hogy "szia szerelmem", mert ezt nem jó indulattal írja a sok mocsok. Beszélgetni lehet, és ha tudok vissza írok, csak az olyanokra nem, mint pl az egyik kedves emberke, hogy "lenne kedved-e egy kaladhoz, persze, csak ha bevállalós vagy".

Akinek viszont nem küldtem magamról képet, felajánlottam, hogy bejelölöm Facebookon, ahol van kint képem. Szóval ne ítéljen el senki úgy, hogy halvány lila gőze sincs semmiről. Köszönöm.

máj. 2. 14:42
 19/21 anonim ***** válasza:
42%
Én sok sikert kívánok neked Kérdező, de nem én leszek az aki rád ír mert én már kicsit koros vagyok hozzád képest a magam 24 életévével.
máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

19:

Nemhogy a 24, de még a 34 sem feltétlenül koros a kérdezőhöz, ez inkább az ő preferenciáitól függ.


Ettől függetlenül tudni kell udvarolni, és úgy fest itt a többség itt nem tud.

máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!