Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki(k)? Mi lehet ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki(k)? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Van a sulinkban három lány, akik szoros barátságban vannak, mindig együtt sétálnak a folyósón.


Többször észrevettem, hogy összemosolyognak, nevetnek is néha ha feléjük megyek.

Volt amikor az egyikőjük rámköszönt random, én pedig visszaköszöntem neki nyílván, de meglepett, hiszen ilyet nem igazán szokás úgy, hogy vadidegenek vagyunk.


Később kettöjüknek lett barátja, egyikőjük pedig szingli maradt. Ez a jelenlegi állás. Nemrég a szingli beszélt a folyósón egy ismerősével, és közben elmosolyodott, amikor arra mentem.


Volt olyan eset is, hogy az egyikőjük háttal állt nekem, a másik pedig lökdöste őt és egyértelműen jelezte, hogy jövök.


Mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben?



máj. 13. 15:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#10. de ott is leírták, hogy lehet, hogy a ruháim miatt nevetnek.


De köszi szépen neked és mindenkinek a bíztatást.

máj. 13. 21:22
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka márpedig volt annak, hogy feltetted a kérdést. Szeretnél bizonyosságot. De ezt tőlünk nem kaphatsz, csak akkor, ha megpróbálod. Tudom, hogy ijesztő, de az élet ijesztő. Csak csináld.
máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes hogy "extrább szettet" van önbizalmad fel venni de arra meg már nincs hogy oda menj valakihez
máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13 tényleg érdekes, de szerintem ezt könnyebb, mint kezdeményezni
máj. 13. 21:57
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet csak szórakoznak rajtad, mint ahogy az is lehet, hogy ma éjjel rosszat fogok álmodni, de ettől még nem fogok ébren maradni egész éjjel.
máj. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Mázlid van, hogy nem osztálytárs, így legalább nem lesz kínos ha esetleg mégsem jönne össze. Szerintem próbáld meg. ;)
máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, bár nem tudom, hogy lenne érdemes próbálkoznom.
máj. 14. 18:35
 18/22 anonim ***** válasza:
56%

Odamész és ezt mondod:

Szia, bocsi, hogy így ismeretlenül idejövök, de nagyon szimpatikusnak tartalak, és szeretnélek jobban megismerni, ha neked is lenne kedved hozzá.


Ennyi az egész. Persze, tudom, ijesztő, de túl kell esni rajta. Mindenki szereti az egyenességet és őszinteséget.

máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nemrég az ajtón keresztül láttuk egymást suliban(üveges, átlátszó ajtó). Hárman voltak ismét és amikor megláttak egyikőjük odamutatott, szólt a többieknek és elkezdtek nézni. Vagy nagyon bírnak, vagy nagyon nem lehetek valamiért szimpi.
jún. 3. 21:33
 20/22 anonim ***** válasza:
56%

Szóval még mindig nem mentél oda.

Menj oda.

jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!