Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal aki arcra nem tetszik de minden megvan benne amit szeretnétek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Igen.


Tudod az élet a kompromisszumokról szól. De hogy ezt megértsd, ahhoz meg kell érned, és fel kell nőnöd!

2019. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Persze
2019. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

attól függ mennyire nem tetszik

ha nagyon nem es ugy érzem, hogy mondjuk megpuszilni se akarom, mert mondjuk pattanásos, akkor nem jönnék össze vele

2019. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Lehet lepontoznak majd annak ellenére, hogy véleményt fejtek ki de én nem.

Gondolj bele lehet akkora melle mint egy jegyautómata meg olyan segge hogy visszarepul a 100as a kezedbe ahogy raejted de a test csak szexualis vonzalamat valt ki, lelki es testi vonzalomhoz egyben az kell, hogy megfelelo szemelyisege legyen es tetszen neked e mellett.

De valakinek lehet egy csunyabb fej is tetszik de ugy nem hiszem hogy osszejonne barkmelyik fiu is egy olyan lannyal csak mert a teste jo plane hogy bizonyitott hogy a ferfiak az arcukat nezik meg elosszor a noknek.

Ismerek olyan havert aki az ilyen lanyokat viszi bele szexualis kalandokba megkerdeztem hogy hogy tudja csinalni ugy hogy nem is vonzodik hozzajuk teljes mertekben a valaszukat ki lehet talalni

Segitek hatulrol vagy sotetben

Sry a helyesirasert telorol vok

18f

2019. aug. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ, hogy mennyire nem.

Ha annyira, hogy nem bírok ránézni, akkor kétlem, de csak ha olyan "meh", akkor simán összejönnék.


18/L

2019. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 B25 ***** válasza:
18%
A külső nem minden. Az előző párom egyáltalán nem volt számomra vonzó de idővel ahogy barátok lettünk ez teljesen lényegtelen lett és ahogy elkezdtem belészeretni már nagyon is jó hapsinak tartottam annak ellenére hgoy nyilván tudtam hogy nem egy szép fiú. Az ágyban sem volt ettél gond, mindig kívántam és vágytam rá attól független hogy a megismerkedésünkkor nem dobtam hátast a külsejétől.
2019. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha csak nem tetszik az arca de mondjuk minden mas (test, szemelyiseg, stilus) passzol akkor az dontene el, hogy vonzodok e igy is hozza vagy nem. Ha igen akkor nem is kerdes, hogy nem zavarna de ha nincs vonzalom emiatt akkor semmikepp nem jonnek vele ossze mert nem lenne ertelme
2019. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha beleszerettél, akkor szépnek fogod találni. Az mindegy, a többség mit gondol. Neked szép lesz.
2019. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 alreg ***** válasza:
100%
Nem, mert ha csak értelmileg találjuk meg a közös hangot, de még csak a vágyaimban sem szerepel hasonló test/arc, akkor nem fog működni a szex.
2019. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Eddig egyébként is mindig kevésbé előnyös külsejű fiúk keltették fel a figyelmem. 18/L
2019. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!