Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek egyértelmű jelek arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek egyértelmű jelek arra, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Ma randiztam egy lánnyal akivel már régóta terveztük.

- rengeteget beszélt, és látszólag fel volt dobva, lelkes volt

- volt, hogy 5-10 centire volt az arcunk egymástól amikor beszéltünk

- nem zavarta meg a folyamatos szemkontaktus sem

- amikor egymás mellett sétáltunk sokszor összeértünk

- amikor elbúcsúztunk egymástól rögtön hozzátette, hogy majd pénteken találkozunk, amit amúgy szintén ő kezdeményezett én belementem. (bár én már holnap találkoztam volna vlee, de valami szülinapozik)


nem akartam megcsókolni, első randin korai volna, de úgy érzem hagyta volna. most valahogy vele más volt mint a többi lánnyal... bár ahogy a csajokat ismerem péntekre meggondolja magát :P


2012. dec. 2. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én csaj vagyok és ha így viselekdnék az azt jelentené minimum,hogy tetszel..
2012. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen egyertelmu :)
2012. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja-jah:D,péntekig sok víz lefolyik a dunán:D

kellett volna a csók/szájrapuszi inkább ha kiscsaj.

de ettől függetlenül szerintem sínen vagy.

2012. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó úton haladsz, de várjuk ki a pénteket :)
2012. dec. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. dec. 2. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!