Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves fiú. Komolytalan vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú. Komolytalan vagy bizonytalan?

Figyelt kérdés
Tavaly ismertem meg ezt a srácot a suliban. Az az igazi "nagymenő" de ez csak látszat. Flörtölgettünk és nagyon megfogott. Mikor már kellően megismertem úgy éreztem, ebből komolyabb is lehet. Úgy tűnt, ő is így gondolja de hirtelen megváltozott. Olyan felszínes lett, mintha bezárkózott volna előttem. De mivel már tudom milyen kedves, őszinte és érett tud lenni, úgy érzem jó lenne vele. Mostanában is keres, érdeklődik és célozgat, ha találkozunk de összezavarodtam. Lesz köztünk bármi komoly? Vagy ő sem tudja.mit akar/csinál? Velem olyan éretten viselkedik.. Előre is köszi.17/L

2013. júl. 29. 09:50
 1/7 anonim válasza:
69%

Nem adtál elég jelet,vár hogy kicsit kezdeményezőbb legyéle

Bizonytalan

2013. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez bíztató bár szerintem az, hogy szoktam hívni, flörtölgetek vele stb. nyilvánvaló jelek. De köszi a választ!
2013. júl. 29. 09:58
 3/7 anonim válasza:
87%

Nálad fiatalabb sráccal ne kezdj,legalábbis ebben a korban. A fiúk később érnek,mint a lányok.

21/L

2013. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%

3-as ez h*lyeség.

17 éves vagyok és nagyon kevés lányt találok akivel komolyan tudok beszélgetni.A legtöbbjük nagyon komolytalan,érdektelen.

17/F

2013. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Van fiúknál is aki komolyabb a koránál, ő is lehet ilyen, de ha azt mondod, hogy mások előtt "igazi nagymenő" akkor lehet, hogy fél önmaga lenni és mivel te tudod, hogy milyen valójában lehet ezért zárkózott be hirtelen mert megijedt attól, hogy te látod a másik oldalát is, szerintem ne add fel de amondó vagyok abban, hogy jobb jól kiismerni mindenkit
2013. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat főleg az 5.et! Ráéreztél, ez a legrálisabb. Érzem, hogy együtt kell lennünk és ha úgy is van, előbb-utóbb úgy is lnsz! :)
2013. júl. 31. 04:06
 7/7 Neeco válasza:
100%
Hát pszichológiát tekintve bizonytalanság és komolytalanság is jellemző a leírtakra valamint egyfajta elvárás, hogy TE kezdeményezz. Valamint saját ép-elemi véleményem az az, hogy egy olyan sráccal van dolgod aki azt hiszi magáról, hogy egy "Adonisz" holott annak a közelében sincs és azt hiszi, hogy mert most foglalkozik vele egy 17 éves lány akkor ő a "király"
2013. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!