Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem akkor? Kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem akkor? Kissé bizonytalan vagyok.

Figyelt kérdés

Röviden próbálom leírni a lényeget. A párommal mér hosszú évek óta együtt vagyok, de volt egy mélypont a kapcsolatunkban amikor fél évet külön voltunk. (Amit nem tudtam, hogy csak szünet lesz, úgy volt, hogy végleg vége.) Közben volt egy nagyon jó gyerekkori barátom akivel mindig tartottam a kapcsolatot, bár amikor párkapcsolatban voltam mindig kevesebbet találkozunk mert így láttuk helyesnek. De ő mindig is szeretett, és többször is a tudtomra adta, hogy szeretne tőlem többet, de én mindig csak barátként kezeltem. Bér sokszor olyanok voltunk mint egy pár, csak szex nélkül. Na és ami a lényeg az az, hogy amikor volt az a bizonyos fél év, szokásos módon a gyerekkori barátom vigasztalt és rá számíthattam és ekkor beadtam a derekam picit. Valóban egy pár voltunk, bár ez sosem lett kimondva és mai napig nincs tisztázva, hogy akkor egy pár voltunk vagy sem. (Szerintem azok voltunk.) Nagyon jól érezem magam vele akkor, de aztán a volt barátom megkeresett, hogy menjek vissza hozzá, és én így tettem. Ekkor összevesztünk, nagyon megbántottam azzal, hogy visszamentem hozzá és azóta nem is beszéltünk. A barátommal azóta is együtt vagyunk, de folyton ott motoszkál a fejemben, jól döntöttem-e akkor. (Ez volt 3 éve és azóta nem hagy a gondolat.) Sokszor érzem úgy, hogy talán jobb lett volna inkább vele maradni, mert abban a pár hónapban annyira jól éreztem magam. Boldog voltam. De aztán ki tudja, lehet csak a fellángolás miatt. Én szeretem a jelenlegi párom nem akarok nélküle lenni, szóval nem értem miért van a fejemben a gondolat, "mi lett volna ha akkor vele maradok". Megőrjít ez. Néha elbizonytalanít. Nem tudom mivel lehetne elhallgattatni a fejemben azt a gondolatot. Vannak élethelyzetek amikor úgy érzem, jól döntöttem, és van amikor úgy érzem rosszul. Nem tudok ezzel mit kezdeni már, de kezdek belefáradni. Szerintetek mit csináljak? Köszönöm annak aki végigolvasott.


24/L


2013. júl. 26. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha három éve nem hagy nyugodni ez a gondolat, az nem véletlen szerintem.
2013. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért az se véletlen, hogy a barátoddal már ennyi ideje együtt vagytok. Lehet, hogy csak azért vonzódsz a másik fiúhoz, mert bár régóta ismered, mégis az "újdonság varázsával" hatott az a pár hónap. De ha kételkedsz akkor lehet, hogy jót tenne ha egy ideig egyik fiúval sem lennél. Rá fogsz jönni, hogy melyik hiányzik jobban, kit akarsz igazán...esetleg találsz egy harmadikat aki miatt elfelejted őket:)
2013. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 év után most jött föl benned először vagy azóta folyamatosan ezen rágódsz? Ha most jött föl, akkor lehet, hogy csak egy kicsit langyosabb most a kapcsolatotok és elgondolkodtál, hogy melegíts rajta vagy lépj ki belőle és így jutott eszedbe a srác.


Ha most boldog vagy a barátoddal, akkor próbáld a másikat elfelejteni, csak a fantáziád játéka. Ha viszont nem vagy 100%-osan boldog és ezért ábrándozol róla, akkor érdemes átgondolni, hogy ne váljatok-e el a barátoddal.

2013. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!