Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Adjam fel azt, ami jól működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel azt, ami jól működik egy bizonytalan kapcsolatért, ami szintén lehet, hogy pár év múlva kihűl? Mi a jó döntés ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal, ő nagyon szerelmes belém még, részemről már kicsit kihűlt a dolog, de szeretem, és jól megvagyunk. Most viszont jött egy új szerelem az életembe, és nem tudom, hogy mit csináljak.

22 éves vagyok, a barátom az első kapcsolatom



2013. júl. 11. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nagy valószínűséggel a másik csávóval is évek múlva ugyan ezt fogod érezni.


Szerintem csak "átalakultak" az érzéseid, attól még nem hűlt ki a dolog.


Persze az új dolgok mindig lázba hozzák az embert, de ahogy szokták mondani, az újból előbb utóbb régi lesz. Azaz, megint ide fogsz kikötni. Ha te szeretnél "lázas" lenni, akkor hajrá, ráérsz letelepedni 30-hoz közelítve.

2013. júl. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
én a helyedben megtenném.nem valószinü h a jelenlegi pasiddal életed végéig együttmaradsz.ha ö lenne az igazi,nem szerettél volna bele másba.
2013. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:
100%

Magad ellen beszélsz.

Ha tényleg olyan jó lenne a jelenlegi pasiddal a kapcsolatod akkor nem gondolkoznál ezen.

2013. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A másik pasi valszeg jobban néz ki, ezért ott is fogod hagyni a párodat miatta.
2013. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ASOT-nak adok igazat.

Attól ne félj, hogy váltasz, az élet arról szól, hogy újabb és újabb döntéseket kell hozni, és annak következményeit vállalni :)

Ha úgy érzed, már nem tudnál a mostani mellett maradni, akkor ne félj az újtól...lehet, nem jön össze, de legalább tettél egy lépést a boldogságod felé...

Csak azért valakivel maradni, mert "biztos", az nem szerelem, ráadásul a másikat is becsapod.

Akkor inkább lépj ki. Majd kiheveri.

2013. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
"Ha két ember között kell döntened válaszd a másodikat,mert ha az elsőt igazán szeretted volna,nem szerettél volna bele a másodikba." :)
2013. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, de én még adok egy esélyt a kapcsolatomnak. Megpróbálom kicsit szinesiteni az együttléteket, mert tudom, hogy szeretem még, csak valamiért vonz az új. De nagyon sokszor eszembe jut az is, hogy a járt utat a bizonytalanért soha el ne hagyd... ez is azért megfontolandó. Ha akarod, szivesen dumcsizok veled erről. Ha már ugyanabban a helyzetben vagyunk, talán segithetjük egymást. :)
2013. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

22 vagy, 4 éves kapcsolattal ami már elmondásod szerint a részedről kihűlt.

A válasz egyszerű. Lépj tovább.

Ha nem teszed meg ott állsz majd 10 év múlva esetleg gyerekkel a hátad mögött, válóperrel a nyakadon.

Most még csak egy kellemetlen napod lesz a szakítástól, pár hétre lehet, hogy taccsra vágod a srácot, de ő is feláll belőle és lesz lehetősége megtalálni azt akivel élete végéig boldog lehet, és neked is már ott kopogtat az ajtón.


Nehéz, de meg kell lépni.

És semmi garancia nincs rá, hogy a másik tartós lesz. De nem is kell. A húszas éveid elején még nem kell elköteleződni, hacsak nem talál rád az úgynevezett nagy Ő. Addig meg éld az életedet.

2013. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Add fel, lesz néhány boldog éved a másikkal. Ki ne hagyd!
2013. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!