Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten írta le, hogy szerelmes belém, csak szerintem nem normális dolog?

Figyelt kérdés

Oké, hogy interneten könnyebb na de ez már túlzás.

Mostmár a pasik ilyen nyámnyilák lesznek, hogy neten fogják csak leírni mit szeretnének?

Hova fog még fajukni a világ?

L


2013. jún. 20. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
OHhh lédien JÖJJJ HOZZÁM!!!
2013. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ez elég gáz :O egyetértek veled.

te mit érzel iránta?

2013. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tipikus...

Egy pár éve én is ezt csináltam. Sz.ar se lett belőle:D

2013. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a nők egy része kevésbé lenne bunkó és nem csak saját magával, saját érzéseivel törődnek, hanem annak az embernek az érzéseivel is aki épp élőben tárja fel neki, amit érez, akkor nem alakulnának ki ilyen devianciák.

Szóval nem kell ezen kiakadni, ha szereted inkább azt tudd meg tőle miért ilyen zárkózott, bár ha már ilyen kérdést teszel fel, nagy valószínűséggel semmit nem érzel iránta.

Tudod egy társas kapcsolatban egymás érzéseire is figyelni kell, nem csak a sajátunkra, ha pedig nem vagy képes az ő érzéseire figyelni, foglalkozni velük, akkor semmi értelme a dolognak.

2013. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól tudta, hogy mi lesz belőle, és egyszerűbbé tette mindkettőtök számára. Vagy jobb lett volna élőben látni, hogy szenved, amikor visszautasítod? Inkább örülnél neki, hogy egyáltalán elmondta valamilyen formában annak ellenére, hogy tudta, hogy mi vár rá.
2013. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5 honnan tudod te ,hogy mi vár rá?

azt nem írtam le, hogy mit mondtam neki rá

2013. jún. 20. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Mar a kerdesben kifejtetted, h mit gondolsz errol.

Ha mast mondtal neki, akkor hazudtal.

Szoval jol mondja az 5-os.

2013. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!