Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Szerelmes vagyok egy 16 évvel idősebb pasiba.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és megismertem egy nálam 16 évvel idősebb férfit, elkezdtünk eleinte csak beszélgetni, aztán mindig megölelt nem tapizott le sem kapott csak mindig mondta hogy szeret és nem erőltet semmit amit én nem szeretnék, mondván nem akarja tönkretenni a kapcsolatunkat, és hogy 10 éve nem volt ilyen boldog mindig rám gondol stb.stb. DE! házas, 3 gyerekkel.....
2013. máj. 12. 16:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Normális.Csak ne éld bele magad.Jobb ha nem lesz belőle semmi
2013. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%
A roh.dék.És még házas is. Meg gyereke is van. Hogy képzeli ezt! Cseszd le nagyon gyorsan.
2013. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, csak hiteget, mert szereti a friss húst...kérdezd meg hogy elhagyná-e miattad a családját, ha igrn, akkor nem szóltam, ha nem, akkor meg igazam volt :)
2013. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Elhagyná a családját, csak a gyerekei miatt fél a dologtól, mert tudja milyen apa nélkül felnőni. Mindig azt mondja hogy el sem hiszi hogy egy ilyen csinos lány szóba áll vele, meg hogy milyen szerencsétlen az életbe meg hogy úgy érzi ha most nem lép akkor élete végéig boldogtalan lenne és bánná az egészet. Akik ismerik, kérdeztem tőlük hogy csajozós-e de mind azt mondják hogy nem, meg hogy belenyugodott abba hogy nem kell senkinek
2013. máj. 12. 16:20
 5/22 A kérdező kommentje:
és hogy most milyen boldognak látják, meg mindenkinek mondja hogy ő újra szerelmes 10 év után
2013. máj. 12. 16:21
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem normális, és baromira naiv vagy ha eliheszed hogy otthagyja amit eddig felépített miattad
2013. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy 10 év házasság és mégis semmi, csak lakás és 3 gyerek....se kocsi se félretett pénz.
2013. máj. 12. 16:28
 8/22 anonim ***** válasza:
És hány év van közted és a legidősebb gyereke között? Ez az egész az ő részéről gáz. Remélem, hogy hamar el tudod felejteni és nem okozol magadnak felesleges fájdalmakat!
2013. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
irtam privit. :)
2013. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
megkaptam az üzit:) 10 év van köztem és a legnagyobb gyerek közt
2013. máj. 12. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!