Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges így beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges így beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy olasz lánnyal, rengeteget beszélünk együtt, pl tegnap este is több mint 6 és fél órát beszéltünk skypon, sok bennünk a közös és szinte bármiről el tudunk beszélgetni, és általában ugyan azt gondoljuk a dolgokról. Lehetséges az hogy ennyi beszélgetés után, de fizikai találkozás nélkül beleszerettem? Este elalvás előtt ő jár a fejemben reggel mikor felkelel első gondolatom mindig róla szól és nap közben is ha nem tudunk beszélni szinte mindig ő jár a fejemben. Úgy érzem megvan benne minden ami az eddigi barátnőimből hiányzott. Ha lenne rá lehetőségem, szinte gondolkodás nélkül azonnal elköltöznék Nápolyba :)

2014. szept. 22. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, ez csak erős vágy. Szerelem nincs testi kontaktus (nem szex) nélkül.
2014. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen. Mi is így jöttünk össze a párommal (ö orosz). 3 másik sráctól is tapasztaltam hasonlót irányomba, tehát nem ritka.
2014. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kétszer történt velem hasonló. Az a szomorú igazság, hogy az idealizált kép rengeteget változik a személyes találkozáskor. Akár jó is lehet, de cseten kb. a másik lényének 20%-a jön csak át. Nem látod a gesztusait, nem érzed a feromonjait, stb. Találkozzatok, tegyetek egy próbát, de ne vedd 100%-nek, hogy élőben is ugyan így bejöttk egymásnak!
2014. szept. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lilikécske ***** válasza:
100%

Igen, lehet.


#1: te összekevered a kangörcsöt a szerelemmel.

2014. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 csabika1971 ***** válasza:
Elképzelni is lehetetlen mennyiféle helyen, okból, stb. születhet szerelem. És igen esetedben is lehetségesnek tartom.
2014. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eddig én is hasonló véleményen voltam, de ez a lány teljesen megbabonázott az nélkün hogy valaha is megérintettem volna vagy akár láttam volna élőben. Nem tudom megfogalmazni az érzést, amit érzek iránta, kapcsolatom volt már több is, igazán szerelmes eddig talán csak egy lányba voltam, de most talán még többet érzek a lány iránt. Nem tapasztaltam még ilyet, és nem is vagyok az a típus aki könnyen beleszeret valamibe vagy valakibe, de most pont ennek az ellentéte történt. Ezért is fordultam ide, hogy esetleg mással is történt ilyen, de amint látom igen :)
2014. szept. 22. 13:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént, azt kell mondanom, hogy sajnos :/
2014. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért sajnos ha lehet tudni?
2014. szept. 22. 13:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént. Én egy ausztrál fiúval voltam így. Kölcsönös szerelem volt, személyesen csak 1 év után találkoztunk és nem okoztunk egymásnak csalódást. Nálunk egyikünk sem akart költözni, ezért vége lett.
2014. szept. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is így voltam.:) szerelemnek éreztem, ahogy beszéltünk úgy tűnt ő az a férfi akire vágytam.:)) pedig nem is láttam. aztán meg volt az első tali. lesokkolt... alig volt foga.
2014. szept. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!