Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 hónapja tetszik egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja tetszik egyik osztálytársam, elmondjam neki? 13/l

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat előre is köszi

2015. jan. 4. 16:19
 1/7 anonim válasza:
100%
Igen
2015. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%
nem, mert ha osztálytársad ő is 13éves kisfiú ami azt jelenti, hogy neki még valószínűleg elég gyerekes felfogása van. szóval utána nagy valószínűséggel te égnél be.
2015. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Van barátnője? Ha van ne,mennyire van elszálva magától és te hol vagy a rangosrban? Ezek alapján dönts
2015. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mondd.
2015. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyedben nem mondanám. 13/l
2015. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ne...nekem 2 ÉVE tetszik egy fiú,elmondtam neki,és nem érdekelte....2 ÉVE... 13/l
2015. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bogi214 válasza:
100%
13évesen hagyd őket még nagyon gyerekek a fiúk ennyi idősen...ha pedig mindenképp szeretnél pasit akkor egy idősebbel kezdj..az ilyen porbafingókkal ne kínlódj(tapasztalatból mondom én eljátszottam ez ugyan ennyi idősen de 2év alatt rájöttem,hogy csak idősebb fiúval éri meg kezdeni)Már azt kivánom,hogy bár inkább biciklizni vagy játszani mentem volna minthogy a fiúkkal foglalkoztam volna.15/L
2016. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!