Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy osztálytársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam. Mit tegyek? SOS!

Figyelt kérdés

Tetszik egy osztálytársam.Most ismertem 2 hónapja mivel 9.-ek vagyunk.Eleinte egyáltalán nem tetszett.Aztán kiderült, hogy ugyanakkor van a szülinapja mint nekem és ezért rá írtam poénból a facebookon. Azóta folyamatosan beszélünk ő is ír én is írok neki.A suliban is nagyon sokat beszélünk sokszor odajön hozzám és amikor azt hittem mindig hogy csak a barátnőmhöz el mondta hogy nem mert mindig hozzám jön oda:) . És valahogy elkezdett megtetszeni. De semmi esélyt nem láttam hogy ő is így érezzen.

Amíg a barátnőm oda nem ment hozzá hogy elkezdje faggatni hogy mit gondol rólam stb. (természetesen én erről semmit nem tudtam). Aztán elmondta hogy miről beszéltek: rólam kérdezgette. És azt mondta neki a fiú hogy nagyon tetszem neki,össze jönne velem DE jelenleg nem akar barátnőt mert már volt neki 6. És nem tudom hogy mit tegyek mert ő nem tudja hogy én ezt tudom. Viszont azt már igen hogy nekem is tetszik ő viszont nem tesz semmi sőt azt is mondta hogy a múltkori bulin annyira részeg volt hogy smárolt egy lánnyal.

Segítsetek kérlek!

Mit tegyek? Miért viselkedik tul. "sehogyan se" ha tetszem neki?

Előre is köszönöm a válaszokat!

15/L

ez történt eddig de mos tmár egyre többet vagyunk "együtt" persze az osztállyal is,de volt le akartam menni a ruhatárba ő meg azt mondta jön velem és csak ketten,ill.átölelget,mikor rossz kedvem volt nagyon sokszor próbált felvidítani és volt hogy el mehetett volna barátnőmmel enni de mondta hogy nem mert még megvár engem :)

és nagyon sokat néz a szemembe is

de még mindig nem tudom mit tegyek!! kérlek segítsetek!!!



2014. nov. 5. 20:43
 1/4 anonim válasza:
Semmit se tegyél... Ha igazán tetszel neki kiforrja magát a dolog. Próbálj természetes maradni és nem pánikolni hogy mit tegyél meg hogyan... Ha azt mondta tetszel neki nem számít hanyadik vagy ha igazán szeret téged akkor összejön veled mert az emberi természetnek az agy nem tud gátat vetni. Legyél csini mindig és aranyos. Vígasztald meg te is őt ha valami olyan helyzet adódik és ha bulizni mentek akkor mondd neki hogy te mész reméled ő is ottlesz vagy ilyesmik. Ne takard hogy tetszik vállald fel de ne mondd ki nyíltan. Mindig mondd hogy remélem találkozunk vagy hogy fent leszel otthon este fészbukon ilyesmik... Tudasd vele csak ne kösd az orrára. Ha tetszel neki menni fog minden magától... :)
2014. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

de annyi még van hogy most mellé ültem de így se tudom mit tegyek..

2014. nov. 5. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit fiatal vagy ehhez inkább a könyvet kéne bújnod ezerrel de szerintem mond meg neki hogy szereted én is így tetem a még gimiben és azóta is együt vagyunk bár én 19f vagyok
2014. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
dont fos. minden jön majd magától izgulsz és tiszta lázas vagy a dolog miatt de mikor ottleszel nem fogod elbénázni... tetszetek egymásnak gáz nem lesz ;-)
2014. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!