Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 16 évesen még gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 16 évesen még gáz levelet írni valentin napon?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon tetszik, de még nem nagyon merem elmondani neki és szerintetek jó ötlet lenne írni neki levelet? És hogyan szerezhetném meg a címét? Nem akarok olyan nyomulósnak látszaani de nyominak se! 16/F

2015. jan. 29. 22:27
 1/9 anonim válasza:
55%
Magán nyomozó kideríti neked :)
2015. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nem! Én pl tökre örülnék neki:)14/l
2015. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell a címe, előtte való nap becsempészed a cuccai közé a levelet, vagy megkérsz egy alsóbb évest, akit nem ismersz, hogy vigye már oda a csajnak a levelet és kap cserébe egy csokit vagy valamit :P Ez sokkal egyszerűbb megoldás.
2015. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Előző vagyok,a címét a naplóból nem tudod megszerezni? Vagy megkérdezhetnéd az osztályfönökét
2015. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mára nekünk már csak bizonyos E-napló van, ami miatt nem nagyon tudnám kilesni még onnan sem...
2015. jan. 29. 22:38
 6/9 anonim válasza:
Ha egy osztályba jártok akkor könnyű a helyzet csak szimplán te mész ki utoljára teremből és becsempészed a táskájába. Ha nem osztálytárs akkor kicsit macerásabb, de a 3-dik ötlete jó lehet. Vagy csak szimplán keresel egy megfelelő alkalmat arra, hogy leszólítsd és átadd neki személyesen, vagy akkor már a levél nem is fontos azt már rád bízom.
2015. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az.
2015. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem eggyáltalán nem gáz sőt szerintem jó pofa ötlet... énis csináltam már ilyet csak hát én nem postán küldtem csak egy barátnőm adta oda neki... te is csinálhatnád azt hogy ha valaki ismeri a lányt akkor annak oda adod és ő meg oda adja a lánynak. L/17
2015. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Úú, ez nagyon jó ötlet, én nagyon örülnék neki! :)

Csak arra figyelj, hogy szépen írj, és ne össze vissza hülyeségeket!:D De egyáltalán nem gáz!

A címét sajnos nem tudom hogy szerezhetnéd meg, esetleg a legjobb barátnőjét megkérdezhetnéd, de csak akkor, ha tudod hogy nem fogja elmondani a lánynak aki tetszik neked, hogy mire készülsz! Hajrá! :)

2015. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!