Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nálam jóval fiatalabb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálam jóval fiatalabb fiú tetszik, sőt már-már komolyabbat érzek, normális vagyok?

Figyelt kérdés

Egy fél éve ismertem meg a kolléganőm fiát, aki 19 éves, most kezdte az egyetemet. Nagyon intelligens, humoros, céltudatos srác, külsőre is, belsőre is lényegesen érettebb a koránál. A történetben ott van a bökkenő, hogy én 27 éves vagyok. Magam is meg vagyok lepődve, hiszen mindig idősebb párjai voltak minimum 4 évvel, de volt nálam 10 évvel idősebb párom is. Alapjáraton minden korosztállyal megértem magam. Vele is csak el kezdtem beszélgetni, amikor készült az érettségire, azután beszélgettünk milyen lesz majd az egyetem, és megtörtént. Egyre többet gondoltam rá, ha bejött a munkahelyre az édesanyjához akkor mindig megkeresett, majd facebookon is felvettük a kapcsolatot, nincs semmi kimondva, de egyértelműen tudjuk, hogy tetszünk egymásnak.

Tudom, hogy az eszemre kell hallgatnom, mert ennek a dolognak semmi jövője sincs, és nem én akarok az a nő lenni, aki leköti és nem engedi kiélvezni a legszebb éveit.

Nekem is már felnőtt férfit kellene találnom, akivel már a családalapítás is szóba jöhet, de sajnos velem érzem jól magam, érdekel, amit mond, tetszik a humora, az életfelfogása.

Tudom, hogy a munkatársnőm is kikészülne, ha bármi lenne közöttünk, megjegyzem jogosan.

Esetleg más is volt már ilyen helyzetben?


2014. nov. 20. 19:33
 1/4 A kérdező kommentje:
*hiszen mindig idősebb párjaiM
2014. nov. 20. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, normális vagy. Ne az járjon az eszedben, hogy nem engeded kiélvezni a legszebb éveit, hiszen lehet, hogy pont te tennéd a legszebbé. :) Nem voltam még ilyen helyzetben és nehéz így bármit is mondani. Most szeretnél családot alapítani? Lehet, hogy 19 éves fejjel ő még nem áll rá készen, de 3-4 év múlva, amikor elvégzi az egyetemet és talál egy jó állást, már igen. Neked kell eldöntened, hogy tudsz-e várni addig. Persze azt sem ártana tudni, hogy ő mikor szeretne. Emellett még rengeteg dolog van, ami miatt nem működhet (például hogy a kolléganőd az édesanyja), én mégis azt mondanám így látatlanban, hogy érdemes belevágni. Vagy mondd el neki és beszéljétek meg, lehet, hogy úgy könnyebb lesz és ki tudtok találni valamit.
2014. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fú..ahogy most olvastam a sztoridat, pont az enyém jutott eszembe..hasonló, nagyon. Én egy busszal jártam a sráccal, ő suliba járt, én dolgozni, így ismerkedtünk meg..és nagyon tetszettünk egymásnak, és létrejött is egy ilyen baráti viszony-szerűség, mert egyikünk sem mert mélyebben belebonyolódni a dologba. Nekem ez kezdetektől fogva komoly érzelmekkel is járt, és elég sok fájdalommal. Szerencsére nem történt semmi olyan dolog, amit meg kéne bánnom..de még így is nagyon nehéz volt véget vetni ennek a dolognak..talán még most sem sikerült teljesen. pár napja jutottam el odáig, hogy inkább ne kommunikáljunk többet..Én azt javaslom neked, ha tényleg számít neked a srác, akkor mielőtt belebonyolódnál vess véget a dolognak és ne beszélgess vele..:/ Egyébként én is úgy voltam, hogy előtte csak idősebb pasiim voltak és sosem tetszett fiatal, de ez a fiú nagyon megfogott, mert érettebbnek tűnt és a személyisége is pont olyan, amilyet én szeretnék..de még szinte gyerek, és erre te is rá fogsz jönni előbb utóbb..Ez a korkülönbség már elég nagy és nem lehet áthidalni szerintem..Persze én sem éreztem szinte soha a beszélgetéseinknél..csak amikor olyasmi került szóba, amikor kiderült, hogy neki még mennyire nincsenek tapasztaltai - nekem pedig már túl sok - akkor éreztem,hogy mennyivel öregebb vagyok..hogy már van múltam, neki pedig szinte nincs..Nehéz dolog, de én tényleg azt javaslom, hogy ha még nem túl régi az ügy, akkor ne bonyolódj jobban bele, hanem vess időben véget neki.
2014. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A srác meg lehet, hogy nagyon szeretne veled lenni, de azt gondolja, hogy biztos gyereknek gondolod még és esélye sincs egy ilyen jó nőnél.

És ha hallgatsz a 2-es válaszolóra, nem is fogja kellemes csalódás érni. Csak kellemetlen tapasztalat.

2014. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!