Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy 40-es éveiben járó férfinak évek óta tetszik egy 20 évvel fiatalabb lány, de a korkülönbség miatt nem adja a tudtára sosem?

Figyelt kérdés
Van itt esetleg olyan férfi, aki hasonló cipőben jár?
2013. okt. 3. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha esze van a pasinak akkor nem is.
2013. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra irányult, hogy előfordul-e ilyen, nem arra, hogy mi lenne a férfi részéről a helyes.
2013. okt. 3. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Az élettársam 48 éves, én 27 vagyok. 3 éve vagyunk együtt és együtt is élünk. Működik. ;)
2013. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

miért ne fordulhatna elő?:D

elég sok fura story előfordult már a világban, ebben szerintem semmi különös nincs :D

nekem is tetszik 1-2 tanárom a fősulin, mégse adom tudtukra :D szóval ez fordítva is megeshet..

2013. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen létezhet...39 évesen szerettem bele egy 18 éves hölgybe...Semmi , de semmi közös nem volt bennünk.De a kedvessége az irányomba beindított bennem valamit , aminek az ember már nem tud parancsolni.Ha egymás közelében voltunk szinte szikrázott a levegő köztünk.Sokszor azon a határon voltunk , hogy csak az utolsó lépést kellett volna megtenni , de nem tettem meg. Nem tehettem...Mert mit gondolnak majd rólam , hogy pedofil vagyok ? Bár ez nem az a kategória , de néhány embertől tuti megkaptam volna.Mindenesetre borzalmas időszak volt. Minden percet vele töltöttem volna és mint utólag kiderült ő is.De azt mondtam magamnak , nekem ezt nem szabad...Majd bele haltam abba , hogy megfeleljek más emberek véleményének...Aztán egy alkalommal mikor végre kettesben maradhattunk a szemembe nézett és megkérdezte : "Miért nem csókolsz már meg ?" Egyrészt örültem hogy ő kezdeményezte.Mert így mégsem volt annyira az az érzésem , hogy én egy perverz disznó lennék , aki egy tini lányt akar elcsábítani.Mindenesetre elmondtam én is hogy mit érzek , de azt is hogy ennek titokban kell maradnia.Csak azért , hogy ne bántsanak mások minket.Nem tervezünk , tart ameddig tart.Tudom hogy el kell engednem majd , de amíg jó együtt mindkettőnknek ,addig találkozgatunk. Titokban.Mert mert a társadalomnak így tetszik...


És még valami : Mielőtt megtörtént velem ez a dolog , nekem is megvolt a véleményem az olyanokról mint a mi kapcsolatunk.De amikor én kerültem ebbe a lehetetlen helyzetbe akaratomon kívül(hisz ezeket a dolgokat nem irányíthatod) , akkor döbbentem rá , hogy a saját magam által felállított normák azok , ami a gyötrődésem okozzák.

Azóta mélyen bennem él ez a bölcselet : "Ne ítélj , hogy ne ítéltess meg.."


Végszóként a kérdésre a tömör válasz : Igen létezhet , hogy szereti , de nem meri elmondani , pontosan a fentebb említett társadalmi elvárásoktól való félelem miatt.

2013. okt. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, utolsó.:) Drukkolok nektek, hogy minél tovább boldogok lehessetek.:)
2013. okt. 9. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!