Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lányok! Összejönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányok! Összejönnétek egy 22 éves fiúval?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 21:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
15 éves korom óta vagyok együtt a barátommal, köztünk 4 év van és 2 éve nagyon jól működik a dolog :) Nem a kor a legfontosabb ;)
2015. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ja simán. :)
2015. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nem.

Szerencsetlen..

2015. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22 évesen illene már férfiként gondolni magadra és aszerint is viselkedni, gondolkodni, és nem kislányokat hajkurászni. Sajnos én is voltam ilyen helyzetben, 2,5 évem bánta az életemből, hogy mellettem kikupálódott, aztán beszippantotta a nagy egyetemi élet, és én már nem voltam elég érdekes. Nagyon pici az esély, hogy hosszú távon is működik a dolog.
2015. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Én 22 éves vagyok, de nem hiszem, hogy kezdenék 16 évesekkel párkapcsolatra. 18 éves, érettségiző lányok még beleférnének, de visszagondolva arra, milyen volt 16 évesen, számomra ez két külön világ.
2015. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen azért jól végig kell gondolni. Bármilyen 16 évessel nem jönnék össze, de van egy komoly értelmes lány ismerősöm, akit régebb óta ismerek, és kedveljük egymást, vele szívesen összejönnék, de akár várnék is rá, ha kell.
2015. márc. 5. 21:58
 7/11 anonim válasza:
Az más, ha érettebb a koránál - konkrétan ez is az egyik problémám, hogy a nagy korkülönbség miatt teljesen más gondolkodásúak lennének. Ez esetben viszont sok sikert :D
2015. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, a megértést. igyekszem tovább mélyíteni a kapcsolatom a csajjal. de ha nem viszonozza, akkor is hálás vagyok, hogy ismerhetem őt, és az élet egy ajándékaként tekintek rá, de nem tudom elképzelni, hogy valamilyen formában ne legyen része az életemnek.
2015. márc. 5. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
uu, hallod ez az utolso duma nagyon gáz, kiveve ha ilyen művészlélek vagy, akkor talàn megértlwk
2015. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Művészlélek féle vagyok, ha úgy vesszük, illetve Istenhívő, úgy hiszem, hogy minden emberi kapcsolatot tőle kapok ajándékba.
2015. márc. 6. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!