Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, összejönnétek kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek kövér fiúval?

Figyelt kérdés
Titeket zavarna, ha egy fiú kövér, vagy teljesen ugyan úgy állnátok hozzá?
2015. jan. 11. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
ne reménykedj, egy lány sem szereti a kövéreket. Tapasztalat.
2015. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kover srac vagyok es szeretnek a nok :) hoppa!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Husisabbnak lenni még mindig jobb, mint fogpiszkálónak. Tapasztalatból mondom.
2015. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Linó03 ***** válasza:

Lehet, hogy elsőre nem ugranak köré a lányok, de nem kizáró ok.

Engem személy szerint, ha mackós, az nem zavar, ha egészségtelenül kövér, akkor ismerkedni, beszélgetni még mindig szívesen leállnék vele, aztán ha szimpatikus, legfeljebb együtt járnánk futni :)

Hátránya a duci fiúknak nálam csak addig van, amíg meg nem szólal.

2015. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindenki más, te is találsz biztos valakit, akinek ez nem probléma. Nekem az átlagos testalkat jön be normál határokon belül. Se nem kövér, se nem sovány, a kettő között is van élet. Nekem az az indokom, hogy anyukám nagyon megszenvedett a túlsúllyal, de ő sokat tesz érte, hogy ne kerüljön a végletbe megint, összeszedett miatta pár betegséget. A soványsággal meg én küzdöttem meg, és tettem azért, hogy kikerüljek belőle. Szóval ennyi. Nagyon sokan csak azért soványak/kövérek, mert lusták tenni valamit azért, hogy az ne így legyen. A lustaság meg nem erény.


Ettől függetlenül haverkodom mindenféle testalkatú emberekkel, de ez nem jelenti azt, hogy többet is akarok. :-)

2015. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

a duci nem zavar de a tényleg nagyon hájas, kövér már igen

Nem tudom miért, de azzal nem foglalkozok soha ha valaki mondjuk ronda mivel nem tehet róla, viszont kövérség ellen lehet tenni. Hozzátartozik szerintem az igényességhez hogy legalább ne legyen kórosan elhízva... A szimplán mackós alak viszont nem zavar :D

2015. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még kövér barátom,nem vonzott még a hájas test.Kicsi súlyfelesleg no problem.

Túl sovány se tetszik.

2015. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Engem zavarna. :/ Ízlések és pofonok.
2015. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

80 kg. vagyok.


Tettem ellene, régen 110 is voltam. :) De ezt senki nem nézi.

2015. jan. 11. 18:02
 10/12 anonim ***** válasza:
80kg és milyen magas, és egyáltalán mennyi ebből az izom, mennyi a zsír? A kg önmagában nem számít. Én pl. 2 éve 4kg-mal kevesebbet nyomtam, mint most, de a ruhaméretem nem változott, csak izmosodtam.
2015. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!