Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan fiúval akit nagyon szerettek a belsője miatt, de külsőre nem tetszik annyira?

Figyelt kérdés
Ha teszem azt pár éve ismernétek egymást,rengeteg dolgot tudtok egymásról,még olyanokat is amiket senki másnak nem mondtatok el.És ha a tényleg szeretnétek azt a fiút,csak külsőre nem éppen az esetetek (nem csúnya,semmi ilyesmi sőt egyesek szerint jóképű csak na).Tudom hogy minden lány változó,de engem most az érdekelne hogy általánosítva hogy lenne ez.Nagyon köszönöm előre is a válaszokat! F

2015. febr. 20. 01:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzódok hozzá akkor nem. Ha barátilag szeretek valakit, nem fogok vele összejönni csak mert éppen ellenkező nemű.
2015. febr. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint kicsit rosszul fogalmaztam.A lány konkrétan szerelmes belém én is belé,szeretjük egymást,csak éppen én félek hogy nem vagyok az esete.
2015. febr. 20. 02:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nekem egy ilyen ember lett a férjem. Nem gondoltam volna pedig de a szerelemtől széppé válik az ember :)
2015. febr. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, összejönnék vele, van egy ilyen fiúbarátom, akibe beleszerettem..helyes, de nem tipikusan az esetem.. de mióta szerelmes vagyok belé, megláttam a külsejébe is a szépet..ami igenis tetszik..:)

20L

2015. febr. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező te hülye vagy.

Ha valkinek nem vagy az esete az nem lehet szerelmes beléd, a kettő kölcsönösen kizárja egymást.

És nem "minden lány változó", mert ha nem tetszel neki külsőre nem fog veled összejönni.

2015. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mien kerdes ha van egy lany akinek nem vagy esete mert rondanak tart és mégis helyes vagy?
2015. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amugy lehet szerelemes ha nem tetszik valaki annyira
2015. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
5# "Ha valkinek nem vagy az esete az nem lehet szerelmes beléd" ebből is látszik mekkora egy felszínes ember lehetsz,én is úgy lettem szerelmes ebbe a lányba hogy eleinte nem tetszett sőt,kifejezetten a "fu hát ezzel én nem foglalkozok" kategóriába raktam utána mégis az lett ami most van.Sosem volt túl sok önbizalmam,ezért tartok attól hogy esetleg nem tetszenék neki,de tudom hogy szeret mert sokszor mondta,csak eddig bizonyos okok miatt nem tudtunk együtt lenni.
2015. febr. 20. 09:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Én így mentem férjhez! :) Nem volt az esetem, nem kifejezetten tetszett a külseje, sőt, de annyira jó ember volt, annyira szerettem vele lenni és olyan jó volt a szex, hogy hozzámentem. :) :) :)
2015. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tapasztalat ha valamiben éppen nem is tökéletes neked a beleső értékek miatt ez elhanyagolandó
2015. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!